Wii Play (2006) to tytuł zbioru dziewięciu minigier przeznaczonych do użytku z Nintendo do gier Wii . Mini gry są całkowicie zaprojektowany, aby skorzystać z Wii kontroli funkcji i jest sprawdzenie przy zakupie gry. Miin utworzony i zapisany na pulpicie może być używany w tej grze jako awatara lub zapisać wyniki.

Gry zawarte w kolekcji

strzelnica

Strzelnica jest do odtwarzacza przy użyciu możliwości pozycjonowania kontrolera na wykonywanie różnego rodzaju celów. Na każdym poziomie masz strzelać do balonów, cele, gliny cele , puszki metalowe i UFO . Czasami również nurkowania ptaków w stylu starego NES -game Duck Hunt up.

Znajdź Mii

Korzystanie pekmöjligheterna do sterowania odtwarzaczem musi wyłowić poszczególne MIIS ze stosu takich. Na przykład, należy starać się znaleźć dwa identyczne lub znaleźć ją w ruchu najszybciej.

tenis stołowy

Tenis stołowy jest w całości oparte na odtwarzaczu stosując ruchy sterujące całym rakietę tak, że jest nad piłką. Piłka będzie następnie automatycznie przełącza się na drugą stronę. Celem jest, aby trzymać się jak najdłużej. podczas odtwarzania enam, trzeba po prostu przetrwać tak długo, jak to możliwe bez raz brakuje. jeśli grasz dwa, to o tym, kto pierwszy wygra liczbę rund.

Niech mii pozy

Korzystanie z przycisków i funkcji obracania regulatora, gracz powinien pasować do ich mii w formie, która porusza się w kierunku dolnej części ekranu.

Hokej laser

Funkcje hokej laser jak cymbergaja , gracz ma kij, który uderzył piłkę na drugą stronę i postarać się ją do bramki. Korzystanie z funkcji rotacji kontroler może zmienić kierunek piłki.

bilard

Bilard jest o grze 9-ball . Gracz trafia w piłkę pociągając regulatora do siebie, a następnie naciskając go w dół, aby dostać piłkę z dala.

wędkarstwo

W rybach gracz wykorzystuje możliwości kontrolera do poruszania się w trzech wymiarach, dzięki czemu możliwe jest przenieść wędkę w górę, w dół, w lewo, w prawo i do wewnątrz i na zewnątrz. Utrzymując pręt nadal i niech kęs ryby, a następnie wyciągnąć go z szybkim ruchem nadgarstka.

Attack!

Atak dodaje do kontrolera na jednej stronie i kontroluje krowę wzdłuż ścieżki przechylając kontroler w kierunku, który chcesz włączyć. Gra jest powalić tyle kråkskrämmor jak to możliwe dla maksymalnej liczby punktów.

zbiorniki

W tej grze, gracz kontroluje mały zbiornik w drewnie z D-pad na kontrolerze lub Nunchucktillbehör. Następnie gracz mający swoją armatę możliwościami ustawienia sterowania. Maksymalna liczba punktów w tej grze jest 84, to gra się kończy i gracz otrzymuje złoty medal.