The Legend of Zelda: związek między światów ( ゼルダの伝説神々のトライフォーSty 2 Zeruda no Densetsu: kamigami nie Toraifōsu tsu ? Dosłownie “The Legend of Zelda: Gods Trójjedyny siła 2”) jest action-adventure dla Nintendo 3DS . Jest to sequel linkiem do przeszłości , i ustawić w tym samym świecie, ale z nową historię i nowe lochy.

Gra została ogłoszona 17 kwietnia 2013 roku i został wydany w listopadzie tego samego roku w Europie, Ameryce Północnej i Australii, aw grudniu 2013 roku w Japonii. [ 1 ]

Akcja

Według oficjalnej Zelda -tidslinjen ustawić powiązanie między światów z Przebudzenia Linka i The Legend of Zelda , a następnie po linkiem do przeszłości , gra jest prawdziwy poprzednik. Jest to również ustawić w tym samym świecie, jak w linku do przeszłości , ale pewne zmiany w świecie zostały wykonane, a czas trwa ponad 100 lat po wydarzeniach z jego poprzednikiem. Link dzieła Hyrules kowala i upoważnienia do wydania miecz do kapitana. Łącze następnie udaje się do sanktuarium , kościół podobny do budynku, gdzie kapitan. Za drzwiami czeka jednak inna istota, czyli Yuga, zły czarodziej, który z jego pracowników przyciąga ludzi na zdjęciach. Yuga stara się uchwycić siedmiu mędrców (mędrcy), jeden z nich jest Seres, córka Kościoła kapłana. Yuga jest również na poszukiwania monitorów Hyrules i księżniczki, Zelda . Link musi znaleźć trzy medale reprezentujące każdą część Triforce , mądrości, mocy i odwagi, aby być w stanie podjąć Master miecz z piedestału. ojciec link następnie do Hyrule Zamek przejęte przez Yuga i jego żołnierzy. Yuga zdobył wszystko mądry – pytanie tylko, czy może on podjąć Zelda zanim wszystko jest już za późno.

Muzyka

Większość utworów muzycznych w łączu między światami jest nytappningar starych piosenek z linkiem do przeszłości. Nawet niektóre stare efekty dźwiękowe zostały poddane recyklingowi w grze.

Rozwój

Nintendo bezpośrednie 17 kwietnia 2013

W dniu 17 kwietnia 2013 roku podczas Nintendo Direct, reklamowany nowy Zelda gier ma zostać wydany na Nintendo 3DS do końca roku 2013. Wtedy pojawił się zwiastun, gdzie można zobaczyć, że gra odbywa się od klasycznej perspektywy top-down, gracz patrzy na środowisko gry, widać w grze, w tym Po pierwsze, The Legend of Zelda i Przebudzenie Link , itd. gier. Przyczepa została również zauważyć, że link można przekształcić mural a więc iść wzdłuż ścian i dojść do miejsca, wcześniej niemożliwe do osiągnięcia. Kiedy link jest przekształcona w grze ciągnienia powiększa i przedstawia perspektywy 3D. Fani wybrali zadzwonić gra „linka do ostatnich 2”, ponieważ również wykazały, że nowa gra jest sequelem SNES -game linka do przeszłości i dlatego japoński tytuł jest taki sam jak z linkiem do przeszłości , z dodanym drugim.

E3 2013

W dniu 11 czerwca 2013 r ujawniła oficjalną nazwę podczas Nintendo Direct, konferencja prasowa Nintendo utrzymywane podczas E3 targów. To nie był wymieniony w konferencji prasowej, ale pod koniec filmu pokazał Satoru Iwata o Nintendo E3 stoisko, gdzie można grać wiele przyszłych gier, a na tablicy, można było zobaczyć logo z napisem The Legend of Zelda: A Link, pomiędzy światami . Po konferencji prasowej, Nintendo wydała nowy zwiastun, który również widział nową nazwę gry.

Nagrody

WatchMojo.com umieszczony łącznik między światów w pozycji 4 na ich liście „Top 10 Legend of Zelda gry.” [ 2 ]

Referencje

Uwagi

  1. ^ „Podsumowanie najnowszych Nintendo Bezpośrednie 17 kwietnia 2013 roku” . Nintendo w Szwecji. 16 kwietnia 2013 . Przeczytaj 22 kwietnia 2013 roku .
  2. ^ Paradis, Dan (13 czerwca 2014 roku). “Top 10 Legend of Zelda Gry” (w języku angielskim). WatchMojo.com. W archiwum z oryginalnym 22 czerwca 2014 r . Przeczytaj 22 czerwca 2014 .