The Legend of Zelda: Spirit Tracks (w skrócie ST ) jest Nintendo inne Legend of Zelda gier dla Nintendo DS . Gra została zaprezentowana na 25 marca 2009 przez Satoru Iwata w 2009 Game Developers Conference . Akcja rozgrywa się sto lat po działce o The Legend of Zelda: Phantom Hourglass . [ 5 ] Grafika gry jest podobna do tej stosowanej w The Legend of Zelda: Phantom Hourglass i gra trwa link dookoła za pomocą lokomotywy parowej . [ 6 ]

Akcja

Utwory Spirit odbywa się kilka dekad po Phantom Hourglass . Gra odbywa się w miejscu link i Tetra głowy pod koniec Wind Waker (i będzie dopiero po Phantom Hourglass ). Link działa jako praktykant na pokładzie pociągu parowego , gdy dostaje wiadomość od księżniczki Zelda . Ona ostrzega go kanclerz Cole, ale także informuje go, że Spirit Tracks ( tory kolejowe używane do transportu) zaczęły znikać bez śladu. tory kolejowe są czymś więcej niż tylko utwory, jak zachować ukryte zło w niewoli podziemi .

Później w spisku staje łącza i Zelda teraz zaatakowany przez złego kanclerz Cole. Udaje mu się pokonać Zelda nieprzytomny i uchwycić ją. Jednak ucieka jej ducha od ciała i wraz z Link ona jest zdeterminowana, aby wrócić Utwory ducha, znaleźć jego ciało i powstrzymać Cole.

Źródła

  1. ^ [ B c d ] Legenda Zelda: Tory spirytusowych, Gamefaqs.com
  2. ^ Weryfikacja w Gamespot.com
  3. ^ Weryfikacja w GameSpy.com
  4. ^ Weryfikacja w IGN.com
  5. ^ Zelda: Spirit Tracks – E3 09: Developer Walkthrough
  6. ^ GDC 2009: The Legend of Zelda: Spirit Tracks Zapowiedziany na DS