The Legend of Zelda: Oracle of Seasons i Oracle of Ages są dwie gry wideo od Nintendo wydała Game Boy Color w 2001 roku . idzie też pod nieoficjalną nazwą serii Oracle .

W Oracle of Seasons dostaje misję Link do zapisania sezonu i wyrocznię Twój kraj Holodrum za pomocą pręta z pór roku; berło, że zmienia swoje sezony na link kołysanie go, kiedy stoi na pniu, a Oracle of Ages połączy zaoszczędzić czas oracle Nayru używając harfy wieków, harfa przesuwając link w czasie, gdy on gra na różnych miejsc.

The Legend of Zelda: Oracle of Seasons

The Legend of Zelda: Oracle of Seasons (w skrócie OOS ) jest o tym, jak link uderza na sezon wyroczni Twój świat Holodrum. Ich spotkanie nie zostanie przedłużony, jak zły stwór o nazwie General Onox wyskakuje i usunąć swoje. Z tego powodu nie będzie chaos w Holodrums sezonów, ponieważ który panował nad nimi. Link uderza teraz IMPA, który był asystentem do Ciebie, a ona mówi, że musi iść i zobaczyć drzewo Maku w Horon Village. Tam mówi Maku Drzewo linkujące musi zebrać osiem esencji natury, które są ukryte w jaskiniach / świątyniach zarówno Holodrum i Subrosia (lawy wypełnione świata, który istnieje w Holodrum). Link musi teraz stale i płynnie przechodzić pomiędzy czterech pór roku, rózgą Seasons, w celu poczynienia postępów w grze.

Po link zebrał tych ośmiu esencji natury, tworzy MAKU drzewo coś o nazwie Ogromne Seed Maku. To ściąga z dala od zła świata i pozwala link, aby wejść do zamku Ogólne Onox. To gdzie musi pokonać ogólne Onox do łagodzenia i dokonać sezony wróci we właściwej kolejności ponownie.

The Legend of Zelda: Oracle of Ages

The Legend of Zelda: Oracle of Ages (w skrócie OOA ) rozpoczyna się link pozwoli zaoszczędzić czas oracle Nayru w kraju Labrynna. Kiedy przychodzi link do Labrynna spotyka pomocnika księżniczka Zelda w IMPA, wysłanego do kraju, aby zapisać Nayru i zabrać ją do Hyrule aby ją chronić. Jednak Bullhead potajemnie opętany przez złe czarownice Veran, porwania Nayru i używa swoich mocy, aby spowodować chaos w Labrynnas przeszłości i teraźniejszości. Link będzie następnie pomógł IMPA, który jest wolny od jego urokiem, i prosząc link aby odwiedzić atrakcyjne drzewo Maku Drzewo życia w izolacji w pobliskiej miejscowości Lynna City. Maku Drzewo link mówi, że musi zebrać osiem Olejki czasu, które są rozrzucone w różnych jaskiń i świątyń w Labrynnas przeszłości i teraźniejszości.

Różnice między Labrynnas teraźniejszości i przeszłości jest wielki, ponieważ to było około 400 lat pomiędzy tymi godzinami. Na przykład, morzach tego kraju mniej w chwili obecnej,

aby zapisać Nayru. On infiltruje zamki Królowa Ambis i udaje się uciec vera urok Nayru. Jednak urzeka Veran zamiast królowej Ambi i link będzie musiał zbierać pozostałe dwa Olejki czasu. Gdy to nastąpi, należy utworzyć MAKU drzewo magiczne nasiona nazwie Ogromne Seed Maku, co oznacza, że ​​link może uzyskać dostęp vera Castle, Black Tower. Jest teraz do Połącz pokonać Véran i usunąć ją zaklęcie na Queen Ambi.

Bonusy

Twinrova i Ganon zmartwychwstanie

Jeśli grasz w gry jeden po drugim, można połączyć go za pomocą hasła. Wystarczy wysłać Twinrova (znany z The Legend of Zelda: Ocarina of Time i The Legend of Zelda: Majora Mask użytkownika ) uchwycić Księżniczka Zelda ożywić Ganon, link, a teraz będzie musiał przyjść jej z pomocą. Jednak pojawia osłabiony Ganon się i link musi teraz walczyć z nim. Po pokonaniu Ganon on ratuje gry Zelda i osiąga właściwą końcówkę.

Advance Shop

Jeżeli gry są rozgrywane na Game Boy Advance , dostęp odtwarzacz do tajnego magazynu, który w przeciwnym razie na zablokowanym grać na Game Boy Color . Sklep jest również zablokowany w Wirtualnej Konsoli wersji na Nintendo 3DS .

Uruchom

Nakład ograniczony do 500 egzemplarzy zwanych The Legend of Zelda: Oracle of Ages / Oracle of Seasons Limited Edition uruchomiony w 2001 roku w Europie. Oprócz Oracle of Seasons i Oracle of Ages zawiera zwalniający nawet koszulkę, dwa kołki , dwie skórki, dwa plakaty i bumerang, wszystkie z The Legend of Zelda tematu. [ 5 ]

Nagrody [ edytuj | edit źródło ]

WatchMojo.com umieszczone Oracle of Seasons w pozycji 9 na ich liście “Top 10 Legend of Zelda gier.” [ 6 ]

The Legend of Zelda: The Triforce Trilogy

The Legend of Zelda: The Trilogy Triforce trzy gry wideo od Nintendo , które zostały wydane na początku 2000 roku . To był początek tego, co będzie później być znany jako serii Oracle .

Tło

Na początku 2000, Nintendo chciał zrobić trzy gry wideo dla Game Boy Color . Byłby to trylogia się nazywać The Legend of Zelda: The Trilogy Triforce i należałoby opracować gier z Capcom . Gry miałaby następujące nazwy:

  • The Legend of Zelda: Mystical Seed of Courage
  • The Legend of Zelda: Mystical Seed of Power
  • The Legend of Zelda: Mystical Seed of Wisdom

Podczas gry od obrobione razem w taki sposób, że Nintendo chciał je rozpoczął współpracę z Flagship zamiast. Ze względu na problemy techniczne, to jedna z gier, The Legend of Zelda: Mystical Seed of Courage , z dala i pozostały dwie gry The Legend of Zelda: Oracle of Seasons (dawniej The Legend of Zelda: Mystical Seed of Power ) oraz The Legend of Zelda: Oracle of Ages (dawniej The Legend of Zelda: Mystical Seed of Wisdom ), które mogą być połączone ze sobą za pomocą hasła lub kabla łącza.

Warto zauważyć, że oryginalna nazwa gry są bardzo podobne do nazw Trekraftens trzech części; Triforce Odwagi , Triforce of Power i Triforce Mądrości .

The Legend of Zelda: Mystical Seed of Courage

Nie ma zbyt wiele informacji o tym, jak gra wyglądałaby jak lub kto byłby w nim oprócz linkujące byłby bohaterem i Farore byłby wyrocznią. Tematem miałby wiele do czynienia z podróżą w czasie i byłoby przechowywać wiele pomysłowych urządzeń, które mogą być rozwiązane tylko w określonych porach dnia. Po produkcja Mistycznego Seed of Courage został zamknięty w lipcu 2000 roku, The Legend of Zelda: Mystical Seed of Wisdom , który początkowo miałby motyw kolorów opartych na jego temat podróży w czasie.

Brak screenów do tej gry, ale logo w grze została zakończona.

Źródła [ edytuj | edit źródło ]

  1. ^ Przegląd na gamespot.com (Wyroczni wieków)
  2. ^ Weryfikacja w gamespot.com (Oracle of Seasons)
  3. ^ Przegląd na IGN.com (Wyroczni wieków)
  4. ^ Weryfikacja w IGN.com (Oracle of Seasons)
  5. ^ Link (4 października 2011). “Legend of Zelda: Oracle of Ages / Oracle of Seasons Limited Edition” (w języku angielskim). Gamesniped.com. W archiwum z oryginalnym 21 listopada 2013 r . 1 października 2015 czytać .
  6. ^ Paradis, Dan (13 czerwca 2014 roku). “Top 10 Legend of Zelda Gry” (w języku angielskim). WatchMojo.com. W archiwum z oryginalnym 22 czerwca 2014 r . Przeczytaj 22 czerwca 2014 .