The Legend of Zelda: Majora Maska 3D ( ゼルダの伝説ムジ Marrakechラの仮面3D Zeruda no Densetsu Mujura nie Kamen Surīdī ? ) To gra przygodowa stworzona przez Nintendo , wydana na Nintendo 3DS . Gra jest remake Nintendo 64 -game The Legend of Zelda: Majora Mask użytkownika została wydana w 2000 roku gra została ogłoszona 05 listopada 2014 i został wydany 13 lutego 2015. [ 2 ]

Podczas prezentacji nadchodzących gier na Nintendo 3DS i Wii U 5 listopada 2014 roku ujawnił się po raz pierwszy, że to remake Maska Majora jest zadowolony z rozwoju dla Nintendo 3DS. Trailer został pokazany ze scenami z gry, w której widać było, że gra dostał zauważalnie lepszą grafikę niż oryginalny z Nintendo 64 . Specjalna edycja zawierająca pin przedstawiających Maska Majora’S, dwustronny plakat i pudełko z blachy z motywami z gry ogłoszonego przez Nintendo of Europe prezydenta Satoru Shibata .

W dniu 14 stycznia 2015 Nintendo ujawniło jeszcze o nadchodzącej gry w Nintendo Direct, . Okazało się, że gra ukaże się 13 lutego 2015, podczas nadchodzącego konsoli Nowym Nintendo 3DS . Nie będzie również specjalnie zaprojektowany Nowe Nintendo 3DS XL z motywem Zelda, a także w wersji cyfrowej The Legend of Zelda: Majora Maska 3D.

Nowa gra

Co nowego z The Legend of Zelda: Majora Maska 3D w porównaniu z pierwotną wersją nie tylko zmodernizowane graficznej, ale również wymyślić nowe, ulepszone możliwości gry:

 • Możesz sam zdecydować, ile godzin w przyszłości chcesz podróżować jeśli grasz utwór Double Time.
 • Teraz zatrzymać zapisywanie gry, gdy grasz Pieśń Czasu, ale można zaoszczędzić, jeśli chcesz na różnych rzeźb ptaków. Istnieje również szereg nowych rzeźb, które również mogą zapisywać w tych funkcji nie jest latać.
 • Można dostać inny słoik jeśli można obsługiwać nowe zadania poboczne.
 • Niektóre misje niepożądane trochę zmieniło. Na przykład, Wymagane Goron Maska dostać klucz do pokoju w Stock Pot Inn Shiro są w zupełnie innym miejscu.
 • Notebook bombowca otrzymał informację aktualizacji i przechowuje na więcej różnych zadań pobocznych w grze. Przechowuje ona również informacje na temat usług, które są zależne od innych i można teraz ustawić budzik na misji to robić tak, aby nie przegapić tego, co razem powinno być w takim miejscu.
 • Teraz można łowić w grze, w drodze na bagna Południowej i Zora Cape.
 • Walki z bossami zostały zmienione do pewnego stopnia.
 • Bank jest obecnie w Południowej Clock Town zamiast Zachodnim Clock Town.
 • Niektóre miejsca zostały również drobne zmiany w projekcie.

Źródła

 1. ^ “The Legend of Zelda: Majora Maska Informacje o prawach do 3DS 3D” . GameFAQs . Przeczytaj 10 lutego 2015 r .
 2. ^ “Nintendo 3DS – The Legend of Zelda: Majora Maska 3D – Czy to … twoja prawdziwa twarz?” youtube.com. 14 stycznia 2015 Oglądane: 14 styczeń, 2015.