Super Smash Bros. Brawl (w skrócie SSBB i znany jako Dairantō Smash braci X w Japonii ) to trzecia gra w Nintendo przeboju Super Smash Bros. Seria po drugim, Super Smash Bros. Melee . Gra jest ogłaszany na Nintendo konsoli Wii została wydana w 2008 roku; w Ameryce Północnej na 9 marca w Japonii w dniu 31 stycznia . Gra została wydana ( 27 czerwca ) w Europie.

Rozgrywki

Gra jest to, że powinien, poprzez kontrolowanie charakteru gry zostanie wybrana, uszkodzenia znaków innych graczy i ostatecznie je do wypaść z toru. Istnieje również tryb odtwarzania, w którym wygrać kiedy masz dane w dół drugi gracz za punkty życia do zera.

Gra oferuje wiele Nintendo bardziej znanych postaci w grze z różnych franchising, jak również niektóre mniej znane, a niektóre z posiadanych przez nie franchising Nintendo.

Istnieje kilka pól do wyboru. Są one oparte na miejscach, które znajdują się w serii gier, że dane gry pochodzi od. Możliwe jest również dla graczy do tworzenia własnych kursów.

Z pomocą tzw rozbić piłkę, każdy gracz wyjątkowy specjalny atak, który dystrybuuje katastrofalne uszkodzenie przeciwnika.

Podprzestrzeni Emisariusz

Jest nawet Tryb przygoda gdzie jeden lub dwóch graczy może walczyć przeciwko złym podprzestrzeni armii. Jest to sidscrollingspel z unikalną historią i wieloma bossami zmierzyć się zarówno z innych gier, takich jak Petey Piranha z serii Mario i Ridley z serii Metroid , ale także nowych bossów. Co jakiś czas można zobaczyć materiał wyjaśniający działanie.

Od samego początku można być tylko kilka postaci w grze, ale jak postępuje fabuła, coraz bardziej są odblokowane. Podobnie jak w trybie dla wielu graczy regularnych ma miernik obrażeń, który ma wyższy poziom procentowy szkody, co sprawia, że ​​można latać z toru łatwiejsze. Wrogowie, natomiast uderzyć punktów, które należy zlikwidować z wyjątkiem niektórych gier, gdzie można spotkać inne „prawdziwe dane”.