Super Mario Kart to pierwsza gra w Mario Kart serii wydanej przez Nintendo . Został wydany na SNES w 1992 roku i jest do sterowania postacią w Mario świat w torze kartingowym poprzez szereg kursów, a mianowicie cztery kubki z pięciu pasów ruchu w każdym kubku. Wygrywając jeden lub więcej filiżanek tak wygrasz albo więcej mężczyzn / znaki, które można wykorzystać. Można również odblokować inne kursy na zysk. Kiedy grasz tak normalnie grać przeciwko graczy komputerowych, ale można też grać dwóch graczy na podzielonym ekranie, a jeśli masz Super Mario Kart dla Virtual Console ( Wii ), dzięki czemu można poznać innych ludzi z innych krajów, jeśli jest podłączony do konsoli do gier do internetu ,

Postacie

Istnieje osiem znaków do wyboru. Te postacie mają różne właściwości (skala 1-4).

  • Mario & Luigi – Prędkość maksymalna: 3 – Przyspieszenie: 2 – Kontrola: 2 – Waga: 3
  • Peach & Yoshi – Prędkość maksymalna: 2 – Przyspieszenie: 4 – Sterowanie: 3 – Waga: 2
  • Bowser i Donkey Kong Jr. – Prędkość maksymalna: 4 – Przyspieszenie: 1 – Sterowanie: 1 – Waga: 4
  • Koopa Troopa & Toad – Prędkość maksymalna: 1 – Przyspieszenie: 3 – Kontrola: 4 – Waga: 1

Źródła

Przypisy

  1. ^ Wschód, Thomas (29 marzec 2010). “Super Mario Kart przyjście na Virtual Console w piątek” . Dziennik Nintendo Magazine. W archiwum z oryginalnym 26 kwietnia 2012 r . Przeczytaj 25 kwietnia 2014 r .
  2. ^ „Pobierz New BIT.TRIP Kicks Przyspieszenie gokarty, zamek magia i więcej” . Nintendo . 23 listopada 2009 . Przeczytaj 25 kwietnia 2014 r .