Super Mario Galaxy 2 ( Styーパーマリオギャラクシー2, SUPA Mario Gyarakushī TSU ) to platforma do Wii , sequel Super Mario Galaxy . Gra została ogłoszona na 2009 rok Expo Electronic Entertainment (E3) i został wydany w Europie 11 czerwiec 2.010 . [ 1 ]

Akcja

Gra rozpoczyna się, podobnie jak Super Mario 64 i Super Mario Galaxy z listem od Princess Peach z Mario. Na trybunach, że ona i Mario zamiar zjeść ciasto podczas oglądania przypadki gwiazd. Wtedy widać Mario wyskoczyć z rury, a dostać się do kontrolowania go do zamku. Tam nauczysz się skakać i poruszać. Ta część gry jest skonstruowany tak, że wygląda tak, jakby ktoś obracanie stron książki, gdy Mario porusza. Na trzecim „Blade” wygląda mario Luma leżącego na ziemi. Skok w kapeluszu Mario i Mario nawet po tym spin. Kiedy Mario pierwszym podejściu zamku Peach, on widzi Bowser poza zamkiem. On urósł większy niż kiedykolwiek od przejęcia władzy z trzech Wielkich Gwiazd. Pozostałe trzy to jego syn Bowser Jr . Bowser mówi, że będzie on wkrótce zbudować imperium, które będzie przejąć władzę nad światem. Potem skacze w parze z brzoskwini. Dwa wspólne Lumas wzywające do Mario przyjść do nich. Mówią o Mario musi zbierać power gwiazdami „Zasilanie gwiazdami”, aby mógł dostać się do bazy Bowser jest. Jeden z dwóch Lumas Mario mówił, aby stać się „Lanch Star,” Mario odlatuje z nim i przyjść do pierwszego Galaxy Sky Station Galaxy.

Kiedy otrzymał pierwszą gwiazdę moc będzie Mario do „kosmicznego” gdzie spotyka Luba, największy Luman w serii Super Mario Galaxy, a jedynym, który nosi ubrania, ma parę spodni. Luba pozwala Mario do kapitana pod warunkiem, że weźmie z powrotem gwiazdy zasilające, które rozprzestrzeniają się w galaktykach.

Czasami nowi pasażerowie statku sterować między galaktykami. Otrzymasz wskazówki, jak grać. Na przykład, gdy przeszedł Yoshi Egg Galaxy może grać jako Yoshi na statku. Odwiedzają sześć światów, a gdy masz co najmniej 65 Data zasilania może dostać się do ostatecznego Bowser kolei. Po zrobieniu ostatniego Grand Star dostać się do zobaczyć krótki film, który znalazł Luman Mario na początku gry, a dołączyła Rose Lina. Następnie można grać w kredyty. Po tym można wziąć do świata Specjalnych. Po zgromadziły 120 Data zasilające i zdał końcowy Bowser kolejowych w pakiecie może być również Bee Mario. Po zobaczyć dodatkową scenę, kiedy Rose Lina czytając historię jakiegoś Lumas The Jewls Kosmosu, po czym należy rozpocząć zbieranie Green Power Stars. Są one umieszczone w galaktykach już odwiedziłem. Po zebraniu wszystkich, bardzo ostatnio galaktyka, Wielki Mistrz Galaxy. Po przekazaniu przez uzyskać Rosalina na statku pochodzącego z Super Mario Galaxy . W grze można spotkać ducha komiksu, który jest hologram Rosalina, którzy mogą pomóc w drodze której się znajdujesz. Ona przychodzi, kiedy ktoś umarł w tym samym miejscu. Komiks Duch może powiedzieć nie, jeśli chcesz, aby spróbować zakończyć sam utwór. Zamiast gwiazdy zasilania będzie gwiazdą brązu.

Rozgrywki

Główny bohater Mario można jeździć w dwunożnego dinozaura Yoshi , który może wykorzystać swój język przeboleć pewne przeszkody w grze. Nawet jeśli gracz zachowuje zdolność pierwszej części gry, aby zebrać gwiazdkowy Bits z niebieską gwiazdką ( Gwiazda kursora ), które pojawiają się na ekranie, dotykając ich Wii Remote , Gwiazda zastąpiła kursora z czerwoną kropką, gdy Mario jedzie Yoshi. To pozwala graczowi, aby celować i kontrolować język Yoshi. Może być stosowany do usuwania obiektu, pociągnij dźwignie, lub, jak w poprzednich grach Yoshi udział, połykania wrogów i pluć je.

powrót starego mechanika z Super Mario Galaxy , na przykład niebieski Gwiazdy Pull , obszary, które są ograniczone do 2D perspektywy, poziomy poprzez równoważenie na kuli ( Gwiazda Ball ), lumor ( Lumas ) i strzałkami, które zmienia grawitację ( Gravity strzałkami ).

Użytkowe / power-upy

 • Bee Mario sprawia Mario wygląda jak pszczoła. Może latać na krótkie okresy, może nawet pójść na liściach, które normalnie rozpada. On jest przywracany do zwykłego Mario, kiedy dotyka wody, zostaje ranny lub mieć gwiazdę zasilania.
 • Boo Mario sprawia Mario wygląda jak duch. On może unosić się w miarę wystarczająco tor, może więc latać nieskończenie długo i głośno, inne duchy, którzy widzą go zacząć go ścigać, może nawet przejść przez niektóre ściany / barów. On jest przywracany do zwykłego Mario, kiedy dotyka wody ucierpi, wchodzi w kontakt ze światłem, przenoszenie Uruchom gwiazdę lub Energy Star.
 • Rainbow Mario sprawia Mario dostaje tęczy. Wszystko, czego dotknie tłoczników. Biegnie jeszcze szybciej i przejść dalej. On jest przywracany do zwykłego Mario, gdy pewien czas upłynął.
 • Pożar Mario sprawia Mario dostać białe ubranie zamiast czerwonego. Potrafi rzucać kule ognia, kiedy kręci. On jest przywracany do zwykłego Mario, gdy pewien czas upłynął.
 • Wiosna Mario robi Mario dostaje sprężynę wokół ciała. Potrafi skakać bardzo wysoko, ale nie może udać. On jest przywracany do zwykłego Mario kiedy nie ucierpi, dotykając wody, wymieszać szalupą gwiazdę lub Energy Star.
 • Spin Wiertarka oznacza, że Mario nosi wiertła. To nie tak potrafi kopać przez glebę w nowych obszarach, a w niektórych przypadkach odkrywanie planet wewnątrz. On przywrócony do zwykłego Mario kiedy nie ucierpi, dotykając wody, wymieszać szalupą gwiazdę lub Energy Star.
 • Grzyb skała sprawia Mario dostaje rockowe ubrania. Kiedy Mario okazuje, że jest skałą, która może zniszczyć wrogów, kamieni itp On jest przywracany do zwykłego Mario kiedy nie ucierpi, dotykając wody, wymieszać szalupą gwiazdę lub Energy Star.
 • Chmura Flower pozwala Mario dostaje chmurze ubrania. Daje Mario moc tworzenia platform w postaci chmury, kiedy kręci. On może nawet stanąć na chmury, które normalnie nie mogę. Może też stać na liściach jak Bee Mario. On jest przywracany do zwykłego Mario kiedy nie ucierpi, dotykając wody, lub porusza się Power Star.
 • Dash Pepper sprawia Yoshi zmienia kolor na czerwony i działają bardzo szybko, może on działać, między innymi na pionowych ścianach.
 • Bilb owoców sprawia, że Yoshi zmienia kolor na niebieski i może latać przez około 15 sekund.
 • Żarówka owoców sprawia, że Yoshi żółknie i miejsca, które wcześniej były niewidoczne stają się widoczne.

Nagrody

 • Gra 1. miejscu Rok 2010 ( Gamereactor gru 2010)
 • Tegoroczny projekt w 2010 roku 4 miejsce (Gamereactor gru 2010)
 • Tegoroczna Muzyka 2010 2 miejsce (Gamereactor gru 2010)
 • Gra 1 miejsce rok 2010 ( Level gru 2010)
 • Gra 1 miejsce rok 2010 ( IGN gru 2010)
 • Tegoroczna Muzyka 2010 1 miejsce (IGN gru 2010)
 • Tegoroczna Muzyka 2010 1 miejsce (Poziom gru 2010)

Źródła

Ten wyrób jest całkowicie lub częściowo oparty na materiale z Super Mario Wiki
 1. ^ Super Mario Galaxy 2 do Szwecji 11 czerwca – nintendo-nyheter.se 16 kwietnia 2010