Super Mario Bros. 3 to gra wideo stworzona przez Nintendo wydała Nintendo Entertainment System w Japonii 23 październik +1.988 i stał ogromny sukces na całym świecie. Gra została wyprodukowana przez Mario twórca Shigeru Miyamoto . Gra jest często postrzegany jako jeden z najlepszych na Nintendo Entertainment System .

Akcja

Bowser , z pomocą swoich krewnych, zwany Koopalings , przejęła świata grzybowym i przekształcony królów Królestw różnych stworzeń. Księżniczka Muchomor wysłane Mario i Luigi , aby odebrać królestwa z Bowser i zawrócić królów do ludzi ponownie. Mario i Luigi natomiast były na ich przygody wziął Bowser porwać księżniczkę Muchomor i sprowadzić ją do swego zamku w ciemnościach Kraj .

Gra

Gra oferuje osiem światów (w dziewięciu z Game Boy Advance wersja) jak Mario i Luigi musi dotrzeć. Wszystkie światy kończy się walką przeciwko Koopaling pokładzie Sterowiec ( Blimp ) do podjęcia z powrotem brytyjskiego króla Magiczne Berło (magiczne berło ) i obrócić go do istoty ludzkiej ponownie.

W przeciwieństwie do Super Mario Bros. mają więcej power-upy , aby przyjść. Poza tym Super Mario , Straży Mario i Invinc Mario jest również Racoon Mario , P-Wing , Hammer Mario , Frog Mario , Tanooki Mario i Kuribo Mario (patrz niżej). Wiele nowych wrogów wprowadzone, takie jak Boo (tzw Boo Diddley w Super Mario Bros 3) Chain Chomp , Boomerang Bro. i suchych kości .

Power-Ups

Power-Up uzyskane przez funkcja
Mały Mario Marios standardowy formularz Mario bezsilny najszersza forma. Traci życie tak szybko, jak on dotyka wroga.
Super Mario Super grzybów (grzyby) Marios pełnym rozmiarze. Może zniszczyć pustaków . Jeśli on dotyka wrogiem przywrócony he Mały Mario .
pożar Mario Ogień Flower (eldblomma) Mario musi być Super Mario przekształcić Straży Mario . Czy to Mario może rzucać ognistymi kulami (kule ognia) na wrogów.
Invincible Mario Starman (gwiazdka) Mario staje się niezwyciężony w krótkim czasie i mogą uruchomić wrogów bez utraty życia. Jedyną rzeczą, która może go powstrzymać jest Abyss (Otchłań), lawa czy dostaje zgniecione.
szop Mario Super liść (liść) Czy Mario dostać szop ogon, że może uderzyć wrogów. Może on również krótko latać jeśli podchodzi do wystarczająco dużej prędkości.
P Skrzydło P Skrzydło Prace i wygląda podobnie do Raccoon Mario . Różnica polega na tym, że potrafi latać w nieskończoność i że istnieje duże P na jego klatce piersiowej. Gdy avklaras track odwrócił się do Raccoon Mario (ewentualnie Tanooki Mario gdyby miał moc-up : jeden już)
Hammer Mario Hammer garnitur (młot odzieży) Czy to Mario może rzucać młotem, podobnie jak Hammer Bro. , Może on również kaczki i bronić się przed wrogami ze swojej skorupy.
żaba Mario Żaba kostium (żaba odzieży) Czy to Mario mogą pływać lepiej, ale osłabia prędkość kraju.
Tanooki Mario kostium Tanooki Działa podobnie do Raccoon Mario , różnica jest taka, że potrafi latać i atakować z ogonem lepiej. Może też stać jak posąg na krótki czas w celu zmylenia wroga.
Kuribo Mario Z Goomba na pasie startowym 5-3 Marios najrzadszych Up zasilania . Czy on siedzieć w Kuribo buta (buta) i może skakać na kolczaste wrogów.

Dwóch graczy

Jest też tryb, w którym dwóch graczy może grać. Po pierwsze, grać pierwszy gracz sąd i jeśli on / ona jest poziom lub utratę życia, to kolej inni. Jeśli gracz wybierze tą samą ścieżką co drugi już grał dalej, spełniają dwa na ścieżkę podobną do Mario Bros. ,

Wznowień i przeróbki

Gra została wydana później w Super Mario All-Stars do Entertainment System Super Nintendo , wraz z Super Mario Bros. , Super Mario Brothers 2 i Super Mario Bros. The Lost Levels . Wszystkie gry zostały następnie wzmocnione grafiki, muzyki i efektów dźwiękowych.

Gra została także wydana na Game Boy Advance pod nazwą Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3 . Gra była o tych samych grafik i dźwięków, że Super Mario All-Stars wersji. Jeśli gracz ma e-czytnik , istnieją również specjalne karty do gry, które odblokować kolejne przedmioty i sądy, a nie w oryginale.

2016 była gra z Nintendo klasycznym Mini . [ 1 ]

Źródła

Ten wyrób jest całkowicie lub częściowo oparty na materiale z Super Mario Wiki

Przypisy

  1. ^ „Nintendo uwolnienie mini wersja klasycznej NES” . Dzisiejsze nowości. 15 lipca 2016 . Przeczytaj 17 marca 2017 r .

Zobacz też

  • Przygody Super Mario Bros. 3 (seria TV)