Sonic Colours (ソニックカラーズ w Japonii, Sonic Colours w Ameryce Północnej) to gra platformowa w Sonic the Hedgehog serii. To było ogłoszone w dniu 26 maja 2010 roku w zestawieniu z Sega dla Włoch , i zawierał zwiastun . Gra została wydana na Nintendo Wii i Nintendo DS 12 listopada 2010 roku w Europie. Gra skupia się na głównego bohatera Sonic the Hedgehog i jego walce z głównym antagonistą serialu Sonic Dr. Eggman , który podjął obca rasa zakładnika i wykorzystać je do swoich złych celów. Gra przywraca się dopalacze , które gracz może wykorzystać, aby zwiększyć siłę ataku i dotrzeć do miejsca, które nie mogłyby zostać osiągnięte.

Akcja

antagonista w grze , Dr. Eggman otworzyć park rozrywki w przestrzeni zwanej „Incredible Interstellar Park rozrywki Doktor Eggman za” składający się z kilku przejażdżkach duże jak planety. Sonic i jego najlepszy przyjaciel Miles „Tails” Prower zaczyna coś podejrzewać i idzie do zbadania. Kiedy spotykają Yacker, która pochodzi od gatunku kosmitów zwanych Smugi. Po nauczeniu się, jak komunikować się z nim, zostaną one powiedział, że inne Wisps została porwana przez Dr. Eggman , którzy planują wykorzystać swoją energię dla swoich złych systemów. Po sprzymierzony z kosmykami i wykorzystywać swoje szczególne uprawnienia, uczy Sonic wkrótce Dr. Eggman zmienia się kosmyki na „negatywną” kosmykami i wykorzystywać je jako paliwo do armaty kontroli mózgu, a ziemia będzie atrakcją jego parku rozrywki.

Odbiór

Sonic Colours był sukces komercyjny, a w ciągu pierwszych dwóch miesięcy po wydaniu gry miał gra sprzedała 2,91 mln egzemplarzy.

Referencje

Ten artykuł jest w całości lub częściowo na podstawie materiału z angielskiej Wikipedii