The Sims 2 to amerykański gra komputerowa stworzona przez gra projektanta Will Wright . Jest to także sequel do bestsellerowej gry komputerowej , The Sims . Gra ukazała się w Europie, 16 september 2004 i w USA 17 września 2004 r . Co odróżnia The Sims 2 od swojego poprzednika to postacie w grze „pływaków”, dorastają i starzeją się w różnych etapach, które są niemowlęta , małe dzieci, dzieci, młodzieży , dorosłych i osób w podeszłym wieku w końcu. Dodatkowo, „ System gen ”, który pozwala dziecku podobny do swoich rodziców.

Grafika zostały również zmienione na 3D grafiki. Gra jest dostępna dla systemów Windows i Macintosh , a nawet w różnych wersjach na konsole Game Boy Advance , Nintendo DS , GameCube , PlayStation 2 , PlayStation Portable oraz Xbox . Sequel The Sims 3 przyszedł 4 czerwca 2009 do Szwecji .

Można grać w różnych miastach, przypominający miast w SimCity i może być oparte na szablonach dostępnych w grze, aby tworzyć nowe miasta. Simowie mogą wziąć taksówkę do centrum handlowego i innych „gruntów publicznych” i kupić ubrania, żywność, etc., jeść i bawić się w inny sposób. Zarówno kobiety, jak mężczyźni pływaków może stać się w ciąży ze wszystkim, co sugeruje, nudności i tak dalej. Mężczyźni mogą zajść w ciążę, jeśli tylko oni są porwany przez kosmitów po spędzeniu czasu w swoich teleskopów .

Opis

Sims przejdzie przez sześć różnych grup wiekowych: niemowlęta, małe dzieci, dzieci, nastolatków, dorosłych i osób starszych, (nawet siódmego wieku znalazły się w ekspansji The Sims 2: Student Life „młodych dorosłych”, nazywany również nieletnich). W przeciwieństwie do oryginalnego Sims , następnie kąpiel nie jest w wieku, będzie teraz śledzić rozwój Sims „od kołyski do grobu”. Można przyłączyć się i kontrolować życie Sima, zbudować dom dla nich, dostać im pracę, decyduje, kto powinien być ich przyjaciół i więcej.

Różnice z The Sims 1

Podsumowanie istotnych różnic między oryginalną grę The Sims 2 i Sims , ale ekspansje:

 • Sims 2 w 3D ze swobodnie ruchomego perspektywicznym i bezstopniową powiększanie , a Sims 1 w widoku izometrycznym .
 • Sims dorastają i starzeją się w The Sims 2
 • Dni tygodnia został wprowadzony w The Sims 2, z naprzemiennie wiele dni.
 • Nowe umiejętności, czyszczenie , które zostały dodane.
 • Unikalne cechy twarzy i włosów, które idzie w dół do następnego pokolenia .
 • Kilka różnych potraw, różnorodność śniadanie, lunch, obiad i deser.
 • Ambicje, dając różne pragnienia i lęki. Jeśli pragnienia są spełnione rosnącymi wynikami ambicji i daje dostęp do elementów bonusowych. dotyczy zgodności mieć negatywne punkty aspiracji.
 • Simów kształt ciała dotknięte ćwiczeń i odżywiania.
 • Sportswear stosowane w treningu.
 • Nagrody karierze – ekskluzywne przedmioty, które stają się dostępne po osiągnięciu pewnego punktu w karierze.
 • Budynki mogą być zbudowany z fundacji. trzeba będzie zamówić łączący schodach, aby dostać się na parterze.

Wydania

Podstawowe wersje gry

Electronic Arts wydała The Sims 2 w kilku różnych wersjach. Zobacz także zbiorowych wydań.

 • The Sims 2 (a: The Sims 2 ), ponieważ gra potrzebny cały pakiet rozszerzeń i rzeczy. To był początek płycie CD-ROM, ale są teraz dostarczane na DVD.
 • The Sims 2 Special DVD Edition gra podstawa z trochę więcej na temat, zostały sprzedane w związku z przejściem na DVD i sprzedawane są nadal w niektórych miejscach.

Dodatek

Electronic Arts zdecydowała jako pakiety rozszerzające zaczął być wydany do wszystkich następnych musiałby nazwiska szwedzkie. Prawie wszystkie pakiety all-Release wzbiorcze do The Sims 2 ma teraz nazwę kończącą się -liv. W prawie każdym ekspansji jest nowym stworzeniem z, jak wampira lub wilkołaka .

 • The Sims 2: Student (angielski: The Sims 2: University ) zostały wydane w dniu 10 marca 2005 roku ekspansja The Sims 2: Życie studenckie to czas dla pływaków, aby rozpocząć na uniwersytecie. Tam mogą wybrać kierunek na danej linii, zależnie od tego, co chcą się uczyć. To do Ciebie, jeśli chcesz być prawdziwym szlifować, lub jeśli po prostu chcesz partaja i głupie całym czasów studenckich. Ale nie zapominaj, że to może być zawieszony na uniwersytecie, a to jest po prostu pójść do domu. Stworzenie: Zombie .
 • The Sims 2: Nocne życie (angielski: The Sims 2: Nocne życie ) został wydany w dniu 15 września 2005 roku w Europie . Ekspansja The Sims 2: Nocne życie można wychodzić na romans i / lub uroczystości. W tym dodatku daje dostęp do kupowania samochodów dla swoich Simów. można nazwać życiem nocnym na lepszą ekspansji „ Hot Date ”, który ukazał się w pierwszym meczu. Nocne życie oferuje mnóstwo zabawy. Można spotkać bratnią duszę, można też udać się do miasta tylko do zabawy, ale uważać, aby nie zostać ugryziony przez wampira, nigdy nie wiesz co może się zdarzyć! Stworzenie: Vampire .
 • The Sims 2: Work (angielski: The Sims 2: Open for Business ) wydany 2 marca 2006. Ekspansja The Sims 2: Working się zapuścić się w nowym świecie, gdzie można poznać nowych ludzi. Teraz można szczycił się być szefem własnej firmy, można zatrudnić ludzi lub kopać niepotrzebnych / nieostrożnych ludzi. Stworzenie: Robot .
 • The Sims 2: Wildlife (angielski: The Sims 2: zwierzęta ) został wydany 19 października 2006. W tym rozszerzeniu można teraz nabyć Zwierzęta ich Sims, w tym kotów , psów lub ullråttor ( Gwinea świni ). Można też przyjąć lub kupić sklep zoologiczny i opieki nad nimi. Ale jeśli zwierzęta są źle traktowane, mogą być usuwane. Stworzenie: Wilkołak .
 • The Sims 2: cały rok (angielski: The Sims 2: Seasons ) został wydany w dniu 1 marca 2007 roku dostępny na DVD-ROM. Teraz można nawet pływać zabawy we wszystkich czterech pór roku ! Mają śnieżki w zimie, skoki w stertach liści jesienią, złapać świetliki i motyle latem i wiosną. Rozwijać własne warzywa i owoce. Dołącz do Garden Club i może być plantsim! Stworzenie: Plantsim.
 • The Sims 2: Dookoła Świata (po angielsku: The Sims 2: Bon Voyage ) jest szóstym rozszerzenie dla The Sims 2. Ekspansja został wydany w dniu 6 września 2007 r . W tej ekspansji, Simowie mogą podróżować do różnych miejsc, w sumie trzy części; Takemizubyn (azjatycki wieś), Tresjön (US National Park) i Twikkiiön (tropikalna wyspa). Na docelowych może w tym uczenia się nowych umiejętności, takich jak ninja lub połykacze ognia . Stworzenie: Bigfoot .
 • Sims 2: Czas wolny (angielski: The Sims 2: Czas wolny ) jest siódmym rozszerzenie do Sims 2. W tym Sims mogą angażować się w twórczy, intelektualny lub aktywnego wypoczynku. Po osiągnięciu pewnej stopy procentowej Sims może przyłączyć się do różnych grup interesu, dowiedzieć się o ich hobby w gazecie, surfowanie w internecie, gdzie mogą bawić się i spotkać innych Simów z tych samych interesów. Stworzenie: Duch .
 • The Sims 2: Apartment życie (angielski: The Sims 2: Osiedlowe życie ) jest ósmym i ostatnim ekspansji. Rozbudowa została wydana w dniu 28 sierpnia 2008. Gra jest najnowszym z serii The Sims 2 i pływacy mogą zatrzymać się w apartamentach. Mogą być także czarownice i więcej. Dodatkowo, istnieje szereg nowych umiejętności, aby dowiedzieć się ochd nową rzecz śmierci, że śmierć przez złoże. Stworzenie: czarownica , Kreator .

Uwaga : Wszystkie gry z The Sims 2: Przez cały rok jest dostępna tylko na DVD-ROM (i The Sims 2, że pierwszy mecz), a wszystkie poprzednie rozszerzenia są dostępne tylko na płycie CD-ROM. W związku z „całoroczny” zniszczył tradycję, że tytuł powinien zakończyć się w „życiu”. Gracze Sims miał mianowicie za pomocą ankiety na stronie internetowej TheSims.se wybrać tytuł, a „cały rok”, wygrał przekonująco.

Tabela rozwinięć

nazwa okna -släppdatum Mac OS X -släppdatum rozszerzenia Budynki i dzielnice nowe Sims istota zawody
Ameryka Północna Europa
Życie studenckie 1 march , 2005 2 march , 2005 12 december , 2005 Młodzież , życzenia życiu, wybryk , wpływ, tajne stowarzyszenia kampusy Baristów , talizmany , cheerleaders, studenci, profesorowie, asystenci kawiarniane zombie Przyrodnicy, Rozrywka, Sztuka, Supernatural
Nocne życie September 15 2005 September 15 2005 March 27 2006 Daty , wycieczki, radość ambicja, chemia osobistych, prywatnych samochodów miasto Randki Service, kelnerzy, barmani, kucharze, etc. wampiry nie
praca 2 march , 2006 2 march , 2006 4 september , 2006 Firmy, korzyści biznesowe, medale talent, wyciągi blue Lagoon Reporterzy, fryzjerzy roboty Samozatrudniony
Dzika 17 october , 2006 20 october , 2006 6 november , 2006 Psy , koty , ptaki, ullråttor, sklepy zoologiczne, kolekcja końcówka nie Cops zwierzęce, trener posłuszeństwo, wilki, skunksy wilkołaki Zwierzęta Zawód: bezpieczeństwo, rozrywka i usługi
przez cały rok 1 march , 2007 2 march , 2007 11 june , 2007 Pogoda, odzież outdoor, pory roku, rybołówstwo, rolnictwo Dolina kwiatów Członkowie Garden Club, pingwiny roślinne Sims Przygoda, Edukacja, gamer, dziennikarstwo, prawo, i muzyka
na całym świecie 4 september , 2007 7 september , 2007 23 december , 2007 Hotele i wakacje w tropikach, na Dalekim Wschodzie iw górach, plaże, kopanie skarbów Twikkiön, Tresjön i Takemizubyn tancerzy ognia, portierzy, hotelowe sprzątaczki, kieszonkowców, przewodnicy, ninja, piraci, etc. Bigfoot nie
wolny czas 26 february , 2008 29 february , 2008 TBA Hobby, sport, balet, Auto Restoration, ceramika, szycie Åstundardalen Hobby Użytkownicy, Rod Humble duch Badań morskich, inteligencja, taniec, architektura, artystów [ 1 ]
życie mieszkanie August 27 2008 August 28 2008 TBA Mieszkania, schody spiralne, garderoby, sufit Belladonna Gulf Sąsiedzi, właściciele, wrodzona czarownice TBA

Rzeczy

Z The Sims 2: Julpaketet rozpoczęła Electronic Arts, nowy typ rozszerzeń o nazwie Stuff Pack, który składa się z płyty z wszystkich nowych oficjalnych przedmiotów do The Sims 2. Te nie są liczone jako ekspansje i zazwyczaj bez większych zmian i uzupełnień ekspansją.

 • The Sims 2: Julpaketet (A: The Sims 2: Christmas Party Paczka (UK) / The Sims 2: Holiday Party Paczka (US)) została wydana 17 listopada 2005. Świętuj Boże Narodzenie z Twoich Simów!
 • The Sims 2: Zabawa dla całej rodziny (a: The Sims 2: Family Fun Stuff ) został wydany 13 kwietnia 2006. Można tu zrobić miejsce dla swojego dziecka może z podwodnego świata lub bajkowym zamku!
 • The Sims 2: Glitter & Glamour (a: The Sims 2: Glamour Życie Stuff ) Nowy zestaw rzeczy, który został wydany 31 sierpnia 2006. Nadaj Sims trochę luksusu!
 • The Sims 2: podpisane, uszczelnione i deszcz (a: The Sims 2: świąteczny wakacyjny Stuff (UK) / The Sims 2: Happy Holiday Stuff (US)) nowych rzeczy paczka wydany 09 listopada 2006. Ten pakiet rzeczy zawiera wszystkie gadżety z Julpaketet i 20 więcej nowych gadżetów. Tych Julpaketet może zamiast tego wybrać pakiet mini podpisane, uszczelnione i kurs, który zawiera tylko te 20 nowych gadżetów.
 • The Sims 2: Party & Wedding! (A: ! The Sims 2: Celebration Stuff ) nowa paczka rzeczy wymienione w teaser, który towarzyszy cały rok – pakiet rozszerzeń. Premiera była 06 kwietnia 2007.
 • The Sims 2: H & M Fashion (jedna: The Sims 2: H & M Fashion ) nowa paczka rzeczy wraz z wydaniem w czerwcu 2007 roku, szwedzka data nie jest określona, ale prawdopodobnie w czwartek, 7 czerwca, kiedy to zostanie wydany w USA w dniu 5 czerwca. Ubierz swoje Simy w ubrania z popularnej sieci odzieżowej H & M.
 • The Sims 2: Młodzieżowy Styl Stuff (a: The Sims 2: Młodzieżowy Styl Stuff ) nowa paczka rzeczy wraz z wydaniem w czwartek, 8 listopada 2007 [ 2 ] . Zawiera trzy nastoletnie tematy „Goth”, „windsurfer” i „towarzystwa”.
 • The Sims 2: Kitchen & Bath Home Decor (jedna: The Sims 2: Kitchen & Bath Interior Design Stuff ) nowa paczka rzeczy z wydaniem 17 kwietnia 2008 w Szwecji. [ 3 ] Tworzenie wymarzoną łazienkę i kuchnię w nowe meble, meble i ubrania!
 • The Sims 2: IKEA Home Stuff (a: The Sims 2: IKEA Home Stuff ) nowego pakietu do gry wraz z wydaniem 24 czerwca 2008 r.
 • The Sims 2: Mansion & Garden (a: The Sims 2: Mansion & Garden Stuff ) Nowy zestaw rzeczy, które ma tworzyć atrakcyjne ogrody z trzech nowych stylów; Maroko, Art Deco i Empir.

Pakiet Mini

The Sims 2: podpisana, uszczelniony i gotowy Pakietu Mini (a: The Sims 2: Happy Holiday Stuff Pakiet Mini ) uwolnienie w dniu 9 listopada 2006 r.

The Sims 2: Pakiet Boże Narodzenie ukazał się w 2005 roku, ale Maxis wydała kolejną edycję w 2006 roku i nazwany The Sims 2: podpisane, uszczelnione i deszcz materiału. Chodziło o to, że ci, którzy nie kupili julpaketet 2005, to teraz ma kolejną szansę, aby to zrobić. Różnice między tymi dwoma edycjach są małe, ale The Sims 2: podpisane, uszczelnione i deszczu Rzeczy Pakiet zawiera 20 dodatkowych gadżetów, więc nie ujęte w Julpaketet stąd w 2005 roku.

To może wydawać się zbędne, aby kupić The Sims 2: podpisane, uszczelnione i oczywiście rzeczy jeśli masz już The Sims 2: pakiet Bożego Narodzenia, ponieważ różnice są tak małe. Maxis dał więc wszystkim, którzy już Julpaketet szansę dostać tylko na zakup 20 nowych obiektów, które zostały w The Sims 2: podpisane, uszczelnione i deszcz materiału. Ta niewielka publikacja o nazwie The Sims 2: podpisane, uszczelnione i gotowy Pakietu Mini i można było kupić tylko za pośrednictwem EA link .

Wydania Collection

 • The Sims 2: Julutgåva (angielski: The Sims 2: Holiday Edition ) z dnia 14 września 2006 roku w grach EA nadejdzie julutgåva który zawiera The Sims 2 i Sims 2: cięte i suszone. Został wydany 9 listopada 2006 r .
 • The Sims 2: Deluxe (English: The Sims 2: Deluxe ) opublikowana w dniu 3 maja 2007 roku, jednak nie został wydany w Szwecji i nie ma pewności, że zostanie ona wydana w Szwecji w ogóle. Jest to wydanie zawierające zbiór The Sims 2, The Sims 2: Nocne życie oraz bonusową płytę DVD.
 • The Sims 2: edycja limitowana [ 4 ] (English: The Sims 2: edycja limitowana ) wydany 4 września 2007 w Stanach Zjednoczonych . Jednak nie został wydany w Szwecji i nigdy nie zostanie wydany w Szwecji w ogóle. Jest to zbiór zawierający edycja The Sims 2: Deluxe i The Sims 2: Around the World.
 • The Sims 2: Double Deluxe (English: The Sims 2: Double Deluxe ) wydany w 2008 roku został wydany w Szwecji. Jest to wydanie zawierające zbiór The Sims 2, The Sims 2: Nocne życie, The Sims 2: Party & Wesela oraz bonusową płytę DVD.

Konsola

 • The Sims 2 (angielski: The Sims 2 ) została wydana na Nintendo DS , Nintendo Game Boy Advance , Nintendo GameCube , PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox 4 listopada 2005 . Gra przyszedł do Portable PlayStation pod koniec tego samego roku, a także jest dostępny na telefonach komórkowych .
 • The Sims 2: Zwierzęta (angielski: The Sims 2: Zwierzaki ) zostały również wydane na PlayStation 2, GameCube, PSP, Nintendo DS, a także Game Boy Advance i Nintendo Wii. dostępne dla telefonów komórkowych także. Gra została przetłumaczona na język szwedzki dla PlayStation 2 i jednostek, w których Sims 2: Pets.
 • Sims 2 Castaway [ 5 ] . (English: The Sims 2: Castaway ) została wydana na konsolę Nintendo Wii, PlayStation Portable i PlayStation 2. Gra jest przetłumaczony na język szwedzki Playstation 2 i jest o nazwie The Sims 2: Castaway.

Przyszłość

W dniu 2 listopada 2006 roku Electronic Arts odbyła się konferencja prasowa, gdzie powiedziano nam trochę o tym, co nadchodzi. Według tak rozpoczęto prace nad sequelem The Sims 2, czyli The Sims 3 . Kiedy dowiedział się, że The Sims 3 zostanie wydany 19 lutego 2009, wydanie zostało przesunięte, jednak do dnia 4 czerwca 2009 r.

Na wiosnę 2007 roku, nowa seria Windows, który jest całkowicie niezależny od The Sims , The Sims 2 i ich rozwinięć i materiał opakowania. To się nazywa The Sims Historie i 8 lutego 2007 opublikowano pierwszy produkt z serii o nazwie The Sims Historie Życia . The Sims Historie Życie jest przeznaczony dla laptopów.

Wersja demo

Wersja demo o nazwie The Sims 2 dla początkujących dostępnych. W wersji demo można dostać się do spróbować zbudować własnego Sima i można następnie zaimportować do pełnej wersji. Zobacz poniżej link do pobrania.

Wymagania systemowe

256MB RAM (384MB zalecane dla systemu Windows 2000 / XP) (co najmniej 5 ekspansje trol. Incl. Rzeczy Pakiet wymaga co najmniej 512 MB), co najmniej 3,5 GB wolnego dysku twardym, 32MB kartą graficzną , która obsługuje Transform & Lighting i DirectX 9.0, 8x cD / DVD, Intel Pentium III 800 MHz (wymaga więcej późniejszych rozwinięć to ma, wymagane dla przyrody 1,3 GHz), karta dźwiękowa ze wsparciem dla DirectX 9.0, Windows 98/2000 / Me / XP / Vista

Fansite

ModTheSims2 jest przykładem wolnym miejscu wentylatora do The Sims 2. Witryna oferuje użytkownikom przesyłanie przedmiotów (takich jak odzież i meble) do gry, które oni stworzyli dla siebie, a następnie inni użytkownicy mogą pobrać. Strona ta zapewnia również wsparcie i pomoc w zakresie gry. Strona posiada również sekcję „dla dorosłych”, aby pobrać materiał wymaga ponad 18+

Linki zewnętrzne

 • Oficjalna strona Szwedzki
 • Oficjalna strona internetowa w języku angielskim
 • Pobierz The Sims 2 dla początkujących
 • strona ModTheSims2 Fansitens

Referencje

Uwagi

 1. ^ „EA zapowiada Sims 2 Czas bezpłatny pakiet rozszerzeń” . Yahoo News. W archiwum z oryginalnym 18 stycznia 2008 r .
 2. ^ “Sims ™ 2 Produkt” . Gry EA. 23 października 2007 r zarchiwizowanych od oryginalnego 24 października 2007 r . 24 października 2007 czytać .
 3. ^ “Sims ™ 2 Produkt” . Gry EA. 24 styczeń 2008. zarchiwizowanych od oryginalnego 10 października 2008 r . 24 stycznia 2008 czytać .
 4. ^ “O Sims ™ 2 Bon Voyage” . Gry EA. 04 września 2007. zarchiwizowanych od oryginalnego 11 października 2007 r . Przeczytaj 11 października 2007 . , Wymieniony w The Sims 2 w angielskiej Wikipedii 10 października 2007
 5. ^ “Sims ™ 2 Castaway” . Gry EA. 23 października 2007 . Przeczytaj 25 października 2007 .