Pokémon Yellow Wersja: Special Edition Pikachu (lub po prostu Pokémon Yellow ) to gra na Game Boy . Gra została stworzona przez japońską firmę Game Freak i jest kontynuacją Pokémon Red i Blue .

Różnice z czerwonymi i niebieskimi

Historia i gra w Pokémon Yellow projekt jest bardzo podobny do swojego poprzednika, czerwony i niebieski. Różnica między tymi wersjami jest to, że Pokémon Yellow przeznaczony jest przypominać serial . Na przykład, gracz rozpocznie Pokémon znaków Pikachu , podobnie jak bohater Ash Ketchum robi w serialu animowanego, a także spotkań graczy Jessie i James z Zespołem, który również opisywany w serialu.

Inne różnice pomiędzy tych gier jest to, że Pikachu następujący charakter player (tak długo, jak to jest w drużynie i mieć co najmniej 1 KM) i nie chce powrócić do swojego pokéboll, aw prekursorów zachowują wszystkie swoje Pokémony w pokébollarna kiedy nie walczyć. Można zobaczyć, co nastrój Pikachu ma zamiar obrócić się przeciwko nim i naciśnij A. Pikachu odmówi przekształci się w Raichu, podobnie jak Ash Pikachu czyni serial telewizyjny.

Poza tym ustalono jakieś „usterki”, które istniały w poprzednich wersjach. Cerulean Cave został wykonany i ma możliwość podłączenia do Game Boy drukarki do drukowania różnych rzeczy w grze. Wreszcie, nie jest mini-gra, nazwany Plaża Pikachu jest zaprogramowane do gry.

Pokémon, że nie może złapać gra

Poniższy Pokémon nie jest możliwe, aby uchwycić dziką grę, ale nadal można je zobaczyć. Musisz przejść do innych wersjach Pokémon:

liczba nazwa
13 Weedle
14 Kakuna
15 Beedrill
23 Ekans
24 Arbok
26 Raichu
52 Meowth
53 perski
109 Koffing
110 Weezing
124 Jynx
125 Electabuzz
126 Magmar