Pokémon Stadium to gra wideo stworzona przez HAL Laboratory . Gra została wydana na Nintendo 64 w Japonii w 1999 roku iw Europie w roku 2000. Gra jest gra strategiczna , gdzie można konkurować z nawet Pokemon przed innymi w tak zwanych „Pokemon Battles”.

Rozgrywki

Pokémon Stadium nie posiada fabuły, jak gra w następujący sposób. Głównym celem gry jest oczyszczenie różnych przewrotów, gdzie konkurują z ich Pokémon w Pokémon walkach z różnych warunkach, a do pokonania gymledarna w Gym Leader Castle , po której będziesz w stanie pokonać Mewtwo i odblokować trudniejsze poziomy.

Tylko pierwsze 151 Pokémon są tillgänga w tej grze.

Stadion

W Etapie tryb będą rywalizować w Pokémon bitwy do wygrania zamachów. Istnieją cztery zamachy stanu, do udziału w różnych warunkach:

  • Pika Cup: Ucieczka z pokemon levlarna pomiędzy 15 i 20.
  • Petit Cup: Ucieczka z pokemon levlarna pomiędzy 25 i 30, gdzie jest granica wysokości i wagi.
  • Poke Cup: walka z pokemon levlarna między 50 a 55.
  • Premier Cup: Ucieczka z Pokemon na poziomie ogóle. Wszystkie Pokémon przeciwnika jest maksymalny poziom, poziom jednej setnej

Gymledare

W gymledartornet gracz musi pokonać ten gymledarna Kanto z gier Game Boy i elita czwarty i rywalem. Przed każdym gymledarstrid musiał pokonać trzy autokary. Po każdym czasie elita czwartej klasy pokonany gracz otrzymuje losową Pokémon tej ceny; albo Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Hitmonlee, Hitmonchan, Eevee Kabuto lub Omanyte. Mogą one zostać przeniesione do Pokémon Red i Blue i Pokémon Yellow pomocą Przelew Pak .

Neutralny

W położeniu neutralnym, maksymalnie czterech graczy mieć Practice Pokémon Walki, w których żadna nagroda do wygrania.

Mini-gier

W mini-gier, klub dla dzieci , pozwala maksymalnie czterech graczy ze sobą w dziewięciu różnych mini-gier.