Need for Speed: Most Wanted , często skracane NFS: Most Wanted i NFS: MW , jest dziewiąta edycja komputerowo i gier wideo serii Need for Speed ( NFS ). Gra została stworzona i wydana przez Electronic Arts w 2005 roku .

Gra przywraca pościg policyjny tryb zaprojektowanego przez gry Street Racing gry -inriktade z niektórych opcji dostosowywania wprowadzonych w Need for Speed: Underground serii. Kolejna część tej grze Need for Speed: Carbon (2006), a później Need for Speed: ProStreet (2007).

Most Wanted została wydana dla systemu Microsoft Windows , PlayStation 2 , GameCube , Xbox , Game Boy Advance , Nintendo DS i telefonów komórkowych . Xbox 360 wersja została uruchomiona później być identyczna z wydaniem konsoli w 2006 roku.

Inna wersja Most Wanted została wydana dla PlayStation Portable , pod tytułem ” Need for Speed: Most Wanted: 5-1-0 “.

Akcja

Podobnie jak wszystkie inne gry z serii NFS, gra jest o samochody i jazdę. Gracz może kupować samochody i Mekka z nich w zależności od smaku. Oto historia trochę za wszystko zawodnicy też.

Gracz dochodzi do fikcyjnego miasta Rockport w jego BMW M3 GTR , samochodu, który znajduje się na pokrywie, w menu głównym, a gra może czasem wydawać się obracać wokół. Gracz uruchomić kilka wyścigów i być przez chwilę spotkać faceta o nazwie „ Razor ”. On sabotowane samochód gracza i wkrótce po konkursie pracuje biegnie jego samochód się zepsuł i Razor bierze. Policja łapie odtwarzacza, bo nie ma pojazdu ratunkowego w nielegalnym wyścigu. Następnie gracz zwolniony po policję nie ma żadnych dowodów, gdy samochód jechał brakujący. Kiedy gracz zostaje zwolniony podniósł dziewczynę o imieniu Mia i stać się jego przyjaciel podczas całej gry. Mówi, że Razor awansowała na pierwsze miejsce na Policję w „ czarnej listy ”, na liście najbardziej poszukiwanych kierowców w całej Rockport z samochodu gracza. Jest teraz do odtwarzacza, aby wziąć z powrotem swój samochód i zemścić się na golarki. Gracz będzie również uzyskać pomoc dziwny facet o imieniu Rog . Nigdy nie patrz Rog w małych sekwencje filmowe, które czasami pojawiają się, choć będzie on stale wysyłać wiadomości tekstowe do odtwarzacza.

Gra jest to, że będziesz skończyć na szczycie czarnej listy policja, w tak zwanym czarnym pasku piętnastu najgorszych przestępców drogowych. Na szczycie listy jest Razor , a celem gry jest, aby go pokonać. Czasami jest to w środku wszystko pościgu policji . To zależy od Heat leveln jak Swift i wytrzymałe samochody policyjne są. Trzeba wbić je lub napotkasz różne pułapki , które mogą zatrzymać ich szaleństwo. Jeśli zwykli policjanci mają problemy, zwykle, gdy Poziom ciepła 5 lub 6 , ekspert policyjny Krzyż przyjść. jeździ Corvette , dlatego ważne jest, aby gracz być ostrożnym.

W końcu, gdy gracz zdobył ponad Razor Razor jest uchwycony przez Mia to będzie, że Mia jest tajniakiem. Mia wezwał policję do podjęcia wszelkich obecnych i Razor ale wyrzucić klucze do odtwarzacza tuż przed przyjdzie policja, może dlatego lubi odtwarzacza. Gdy odtwarzacz jest ścigany przez policję całego Rockport i zmuszony do ucieczki z miasta, przeskakując przez starą niedokończony most, który może zrobić żaden z policjantów. (Z wyjątkiem prawdopodobnie krzyż, kiedy w końcu przejmuje w ten czy inny sposób, gdyż pojawia się w sequelu Need for Speed: Carbon .

Pozostali kierowcy oprócz Razor czarnej listy, że gracz musi wygrać ponad to:

Nr. 15: Ho “Sonny” Sean ( Volkswagen Golf GTI)

Nr. 14: Vince “Taz” Killic ( Lexus IS 300)

Nr. 13: Victor “Vic” Vasquez ( Toyota Supra)

Nr. 12 W szabli “Izzy” Diaz ( Mazda RX-8)

Nr. 11: Lou “Big Lou” Park ( Mitsubishi Eclipse)

Nr. 10: Karl “Baron” Smit ( Porsche Cayman S)

Nr. 9: Eugene “Earl” James ( Mitsubishi Lancer Evolution VIII)

Nr. 8: JadeJewels” Barret ( Ford Mustang GT)

Nr. 7: Kira “Kaze / Kamikaze” Nakazato ( Mercedes CLK 500)

Nr. 6. Hector “Ming” Domingo ( Lamborghini Gallardo)

Nr. 5: Wes “Webster” Allen ( Chevrolet Corvette C5)

Nr. 4: Joe ‘JV’ Vega ), ( Dodge Viper)

Nr. 3: Ronald “Ronnie” McCrea, ( Aston Martin DB9) i

Nr. 2 Toru “byk” Sato ( Mercedes SLR McLaren ).

Wyzwanie kierowca musi mieć pewną ilość zaginionych ras i „ Kamienie milowe ”. Należą do nich: Fly polowanie policji przez 2 minuty , lub działa ponad 200 km / h na aparacie . Więc są różne wyzwania, które gracz musi przejść na drugą. Należy również zebrać bounty , które są różne punkty, które można uzyskać z pościgów policyjnych i „Kamienie milowe”.

Środowisko

Gra odbywa się w środowisku miejskim w miasteczku Rockport, który składa się z trzech okręgów, palisandru, który jest mniejszy miasto z autostradą (Część „Highway 99”), Rockport jest wielki „kapitał” i nadmorskie sąsiedztwo nazwany Camden Plaża i rozciąga się daleko w głąb kraju, co powoduje zmianę w krajobrazie. Zaczyna się w Rosewood i kiedy w dół Blacklist # 13 Vic odblokowuje plażę Camden. Rockport zostać odblokowane pokonując Blacklist # 9 Earl. Istnieje wiele gór i lasów, jak widać z miasta i innych dziedzinach, takich jak pola golfowe także dają poczucie non pasażu podkreślił otoczenie w grze. W grze istnieją również stacje benzynowe, które eksplodowały podczas prowadzenia przez nich (zwany pursuitbreaker) oraz dwa sklepy, jeden dla części samochodowych i jeden dla samochodów .

Policja Questy

Podczas gry, gracz jest gwarantowana być w pościgu samochodowego z policją. Istnieją różne „poziomy ciepła”, który pokazuje, jak dużo energii policja odłożyć, aby go powstrzymać. Jest Heat Level 1-6 (7 w Black Edition). To staje się coraz trudniejsze z każdym momencie leveln idzie w górę.

 • Na tym poziomie 1 Cieplnej jest tylko regularne radiowozy. Nie są one szybko i agresywnie, a tam może być tylko pięć samochodów w tym samym czasie dla gracza, ale zazwyczaj jest to tylko dwa lub trzy.
 • Na poziomu ciepła 2 są samochody tego samego modelu jak poprzednio, ale bez policji nazwiska jak widzą „ częściej ” out, innymi słowy, cywilny funkcjonariusz policji. Więc są policjanci pod przykryciem. Jednak są one łatwe do rozpoznania, każdy wygląda tak samo (czarny z tego samego modelu jako zwykłych wozów policyjnych i mają niebieskie światła we wnętrzu samochodu) i zachowują się jak normalne samochody policyjne mimo dmuchanie ich „ osłonę ”. Teraz są maksymalnie 10 samochodów można ścigać odtwarzacza. Samochody nie są szybsze, ale są one bardziej agresywny i jechać lepiej tak, ale wierzę, że one istnieją. Bloki drogowe są rzadkie, ale zdarzają się sporadycznie. Te dwa pierwsze poziomy ciepła są od początku gry, ale gdy gracz wspina się Blacklist zamknięci więcej. Kiedy gracz Blacklist Liczba 10 jest zablokowana poziom ciepła 3 i 4 w górę.
 • Na poziomu ciepła 3 są radiowozy malowane Pontiac GTO . Są szybsze, dużo bardziej agresywny i jechać umiejętnie. Blokad są stosunkowo częste, a policja łatwiej SUV : s będzie próbował staranować odtwarzacza przy pełnej prędkości na bieżąco. Policja użyciu odpowiednich technik stosowanych w rzeczywistości (zwłaszcza w USA, gdzie gra jest oparta), aby zatrzymać odtwarzacz. Teraz 15 samochody brać udział jednocześnie.
 • Na Poziom ciepła 4 to samochody GTO jest tajny, ale zanim są one łatwe do rozpoznania. Teraz policja wyśle helikopter, położyć paski Spike używać cięższych SUV i być bardzo agresywny. Ponadto, 20 policyjnych samochodów z helikoptera być.
 • Na Poziom ciepła 5 odblokowany, gdy gracz jest na Blacklist pięciu samochodów będzie Police kolorze Corvette „s, które są bardzo szybko. Teraz kierowcy będą niezwykle agresywny i prowadzony bardzo sprawnie. maty akupresury, blokad dróg i SUV że Ram przyjdą bardzo często. Nawet helikopter będzie próbował staranować odtwarzacza. dowódcy policji Krzyż będzie również zaangażowany jeśli sytuacja jest szczególnie poważna. Nie będzie 25 samochody uczestniczące.
 • Poziom ciepła 6 , gracz jest tylko na końcu, gdy był ścigany przez cały Rockport Policji iw ostatniej misji w serii prowokacji (przedostatnia w Black Edition ). Samochody są Corvette tajny i nie dostać dużo trudniejsze niż to. Jest prawie niemożliwe, aby uciec, a całość 30 samochody będą uczestniczyć w tym samym czasie.
 • Poziom ciepła 7 jest tylko na ostatniej misji w serii prowokacji Black Edition. Następnie gracz ścigany tylko przez 15 SUV i musi uciec policji po wykonaniu misji.

Dodatkowe poziomy ciepła występujące w edycjach kolekcjonerskich z Need for Speed: Most Wanted i Need for Speed: Carbon nie jest zazwyczaj trudniejsze, ale mają inne warunki, a nie postępować zgodnie z wytycznymi, gra miałaby inaczej dotyczące leveln ciepła, liczba samochodów, które pojazdy używane tak dalej. Na przykład, gracz na Need for Speed: Carbon: Edycja kolekcjonerska w pościg policji na Poziomu ciepła 6 . Jednak faktem jest, że są samochody z poziomu ciepła 1 , ale w bardzo dużych ilościach.

Need for Speed: Most Wanted 5-1-0

Need for Speed: Most Wanted 5-1-0 zwany w grze PlayStation Portable wersja, która została wydana w tym samym dniu jak inne konsole do gier . Most Wanted 5-1-0 ma podobny Blacklist oraz tryb kariery , ale z dodatkiem „ Tuner Takedown ”, która jest „ Bądź COP mode”, który nie pojawia się w Most Wanted . Ale Most Wanted 5-1-0 brakuje wielu części, z których konsoli i wersji PC; jako materiału filmowego, a „ historia trybie” oraz bezpłatnym bezpłatnym Roam trybie. Tytuł gry jest oparta na liczbach „ 5-1-0 ”, który jest kod policji do wyścigów ulicznych .

Soundtracks

Większość Wanteds soundtrack składa się z wyborem hip hopu – metalcore – i electronica / techno -låtar.

 • Styles of Beyond – Dziewięć Thou (Superstars Remix)
 • TI prezentuje P $ C – Do Ya Thang
 • Rock – Jestem skała
 • Suni Clay – w kapturze blisko ciebie
 • W Perceptionists – Move Przejdźmy
 • Juvenile – Seta Go Up
 • Hush – Fired Up
 • DJ Spooky & Dave Lombardo – B-Side znów wygrywa feat. Chuck D
 • Celldweller feat Styles of Beyond -. Shapeshifter
 • Lupe Fiasco – Tilted
 • ILS – Feed The Addiction
 • Celldweller – One Good Reason
 • Hyper – jesteśmy w stanie kontrolować
 • Static-X – Skinnyman
 • Diesel Boy & Kaos – Przerwa Barrier
 • Disturbed – Decadence
 • The Prodigy – Będziesz Under My Wheels
 • The Roots i BT – Tao Of The Machine (Scott Humphreys Remix)
 • Stratus – należy postępować (Evol Intent VIP)
 • Mastodon – Blood And Thunder
 • Evol Intent, Mayhem & Thinktank – Broken Sword
 • Bullet For My Valentine – Hand Of Krwi
 • Paul Linford i Chris Vrenna – Mann
 • Avenged Sevenfold – Oślepiony In Chains
 • Jamiroquai – Czuje się tak jak powinna ( Timo Maas Remix )
 • Paul Linford i Chris Vrenna – Most Wanted Mash Up

Stwierdzono także, że kolejne utwory będą zawarte w grze, ale z powodu problemów licencyjnych były te nigdy lista EA Soundtrack. Jednak były kody w demo Need for Speed: Most Wanted do tych piosenek, w tym „White Zombie – bardziej ludzki niż człowiek”.