Killzone 3 to strzelanka w förstapersonsskjutargenren od 2011 do PlayStation 3 . Gra została stworzona przez Guerrilla Games i wydana przez Sony Computer Entertainment . Jest to czwarta odsłona serii Killzone i pierwsza gra z serii zostaną przedstawione w 3D i pierwszy obejmują kontrole ruchu Ruchu Playstation . Został wydany na całym świecie w lutym 2011 roku [ 16 ] [ 17 ]

Rozgrywka

Gra jest sequelem Killzone 2 i jest bardzo podobna do poprzedniej części gry, ale z wieloma nowymi modyfikacjami. Gra będzie teraz odbywać się w bardziej zróżnicowanych środowiskach, takich jak zrujnowanego miasta, obcy dżungle, arktycznym krajobrazie iw przestrzeni kosmicznej, a nie tylko walki uliczne w Killzone 2. Gracz ponownie wciela się w rolę sierżanta Tomas „Sev” Sevchenko. W tej grze Sev teraz przeprowadzić podstawową broń (takich jak karabiny , strzelby i karabiny maszynowe ), ciężką broń (takich jak karabiny maszynowe , karabiny snajperskie i wyrzutnia rakiet ) i broń jako bocznych ramion, w porównaniu do Killzone 2, który może udźwignąć przynajmniej jedną podstawową broń i broni białej. Istnieje wiele różnych dokumentów i specyficzne alternatywne ruchy, które gracz musi wykonać, aby przejść na misjach. Czasami Sev uzyskać pomoc od znajomego, aby móc wspiąć się na półce, lub odrywanie zamontowanych broni swoich stoiskach z wykorzystaniem Helghast są. Gra zawiera także wiele nowych pojazdów do pojazdów mechanicznych i nowych broni strzelać z. Dawne bronie z poprzedniej części gry uległa poprawie, oni teraz mają lunety i lepszą gazetę.

Gra oferuje nowy system walki, bliski gdzie Sev może chodzić do wroga i wykonać brutalny handgemängsattack w postaci różnych kombinacji. System walki wręcz jest dostępny również w trybie multiplayer gry.

Multiplayer

Teraz można uruchomić dwóch graczy w spółdzielni kampanii w grze poprzez podzielonym ekranie , ale nie w Internecie , gdzie jeden występujący Sevchenko i innymi grając jako Shawn Natko z Killzone 2 (który nie pojawia się w filmikami w grze).

W grze wieloosobowej w walkach ISA i Helghast są ze sobą w trzech różnych trybach gry: wojna partyzancka , Warzone i Operations . Wojna partyzancka będzie 2-16 graczy zabić wrogów z przeciwnej drużyny. Zwycięska frakcja jest ten, kto zabija pewną ilość żołnierzy wroga lub większość żołnierzy wroga zanim skończy się czas. W strefie działań wojennych powinno być 2-24 graczy radzić sobie z różnych misji, które zmieniają się za każdym razem grasz. Misje są podbić i bronić , masowe morderstwa , zabójstwa , wyszukiwanie i pobieranie i wyszukać i zniszczyć . Te operacje będą ISA i Helghast są od 2-16 graczy walczy na trzech specjalnych bramek w trzech misji, która atakuje ISA i Helghast bronią: Conquer i bronić , zlokalizować i odzyskać i wyszukać i zniszczyć . ISA muszą wygrać wszystkie trzy przypadki, jeśli stracą wygrywa silniki Helghast. Nowością w trybie multiplayer, który nie był w Killzone 2, jest to, że gracz może korzystać z różnych trybów: jako plecak odrzutowy i egzoszkielet wspomagany , ale tylko i są na orbicie.

Po każdej grze online multiplayer, harmonogram wydajność. Poniżej znajdują się różne rodzaje informacji na temat każdego gracza, który zdobędzie, statystyki zespołu pochodzącego oraz istniejącego stopnia.

Według systemu punktacji w grze, która odpowiada martwego gracza 100 punktów. Inne rodzaje punktów zawiera Assist (25 punktów) zniszczone robotów (50 punktów), efekt wybuchu i handgemängsattacker (150 punktów) oraz punkty mocujące pomiędzy punktami 150-600.

Z tych punktów gry, gracz może odblokować nowe umiejętności i broń do jednej lub kilku postaci w grze. Istnieje w sumie z pięciu różnych znaków:

 • Inżynieria : jest mechanikiem, który może zgasić „strażnicy” (broń automatyczna). Inżynierowie mogą również naprawy uszkodzonych skrzynek z amunicją, stacjonarne karabiny i strażnic. Dodatkowo inżynierowie mogą włamać się i przejąć wrogie wieże.
 • Marksman : jest snajperem, którzy mogą korzystać z jego obudowę, która pozwala graczowi wydaje się być całkowicie przejrzyste. Ostre Shooters można również wyłączyć radar wroga, aby mogli zobaczyć, gdzie są ich przeciwnicy.
 • Infiltrator : Jest to specjalny żołnierz, który może maskować się jako członek motståndarfraktionen. Infiltratorzy może wychodzą szybciej niż inni gracze i może zlokalizować i rozbroić ładunki wybuchowe szybciej.
 • Taktyka : jest oficerem, który może trwać spawnplatser taktyczny dla jego frakcji. Taktyka może również wykorzystywać nadajnik sygnału jest markerem latającego „boty” (latającego robota Air Force).
 • Pole Medic : medyk jest walka, która może ożywić rannych towarzyszy z wyższych maxhälsa i amunicji. Pole Medic może mieć również medidroid (robot latający Air Force) obrony gracza aż do śmierci.

Są też inne umiejętności, które każdy może nabyć charakter gry, jak kamizelek kuloodpornych, dodatkowej amunicji i broni podstawowej. To można uzyskać tylko wtedy, gdy można osiągnąć pewien stopień. Umiejętności taśmowe (takie jak wzrok i szybsze przeładowanie, zwiększoną precyzją i kulskada lub podwójnym XP), gracz może zdobyć tylko w grze wieloosobowej w oparciu o poziom gracza. Jeden nie może utrzymać zespoły biegłości.

Tryby multiplayer

nazwa Uwagi porównuje z
Podbić i bronić Gracze muszą podjąć pewne obszary i przytrzymać przez dłuższy czas niż wroga w określonym licznika czasu.
zamach Poszukiwacze muszą zabić losowego gracza z motståndarfraktionen zanim skończy się czas. Jako patronów mają chronić zamachu sprawę odtwarzacza.
Mass Murder Frakcje zabić więcej wrogów niż motståndarfraktionen zanim skończy się czas. Deathmatch zespół
Search and Destroy Atakujący frakcja będzie wdrożyć dwa ładunki wybuchowe i wysadzić cel wroga zanim skończy się czas. broniąc frakcja musi zatrzymać frakcji wroga od wysadzania gola. Search and Destroy
Wyszukiwanie i pobieranie Gracze muszą podnieść i wrócić co najmniej trzy lub więcej głośników propagandową niż wroga zanim skończy się czas. Capture the Flag
Znaleźć i pobrać Tak samo jak wyszukiwanie i pobieranie , ale nazywa się tryb gry „ operacji ”. Capture the Flag

Offline

Gra posiada tryb offline, zwany Bottzon , w której gracz może grać przeciwko sterowanych komputerowo „botów” w tych samych kursach i trybów gry w trybie multiplayer gry. Można również wybrać swój własny poziom trudności salonie.

Tło

Wydarzenia w Killzone 3 jest bezpośrednią kontynuacją Killzone 2. Po zabiciu w Helghan Cesarz SCOLAR Visari ostatni mecz próbuje sierżantów Sev i Rico, wraz z ostatnich ocalałych sił zbrojnych z ISA , aby uciec z planety Helghan. Duża część sił ISA została zniszczona przez Helghast przestrzeń-pancerza i bomby atomowej, która zniszczyła cały weekend swój kapitał pyrrhus , zabił więcej życia z ISA i lewej resztę bałaganu.

Chociaż weekend śmierć swojego przywódcy walki wojsk Helghast nadal z masywnego oporu wobec ocalałych z ISA. Helghast stają się obecnie prowadzona przez admirała Orlock , dowódca weekend jego sił zbrojnych, którzy chcą uzurpować Visaris wiary i weekend mail Jego nowa AUTARK (lider). Orlocks konkurent do tronu jest Jorhan Stahl , który jest przewodniczącym Stahl Arms , weekend jego największych producentów broni, które dostarczają Helghast armię strasznych broni palnej. Istnieje konflikt polityczny między nimi podczas chcieli wykorzenić ISA z Helghan.

Akcja

Gra rozpoczyna się sześć miesięcy po wydarzeniach z Killzone 2, w sposób In Medias Res , gdzie dwóch żołnierzy Helghast zgłoszonych do testów broni w silnie strzeżonym ośrodku badawczym i broni producenta Stahl Arms, gdzieś w zimnej Arktyki na planecie Helghan. Po tym, idą do miejsca kaźni w zakładzie wykonać kapitan Jason Narville z ISA, a to wykonanie ma być transmitowane w telewizji na planecie Helghan Przewodniczącego Jorhan Stahl. Jeden z dwóch żołnierzy Helghast zamiar wykonać ISA kapitana. Ale on obraca się przeciwko Stahl, zdejmuje hełm i objawia się jako sierżant Tomas „Sev” Sevchenko a drugi żołnierz, sierżant Rico Velasquez od ISA i zaczyna strzelać do prezydenta.

Scena powraca sześć miesięcy bezpośrednio po Rico zabili Helghast cesarz Visari. Sev i Rico spotyka się z kapitanem Jason Narville poza pałaców SCOLAR Visaris i zaczną ich odwrotu z pozostałych okrętów floty ISA, która będzie miała ich od Helghan. Ale w tym samym czasie stać krążowników zaatakowany przez kilkanaście Helghast statków, naziemne oddziały ISA są rozproszone i Helghast są na piętach kapitana sił Narvilles. Rico oddzielone od Sev jak On pomoże grupą ISA będzie do muru, aby helghaster. Sev, Narville a pozostałe siły ISA wyprowadzić planety, pozostawiając Rico i ISA grupę tyłu. Ale oni nie mają czasu, w momencie, gdy wszystkie krążowniki ISA daje prawo lub zniszczone przez Helghast są i opuścić ostatnie ISA żołnierzy do ich smutnym losem Helghan.

Sześć miesięcy później, Helghast wciąż nie znaleziono pozostałe siły inwazji ISA, aby złamać jego przerażenie. Stahl odmawia jego prototypy Bronie Helghast wojskowy, jako admirał Orlock wcześniej obiecał, że wszystkie ISA byłby martwy w ciągu godziny, ale gdy sześć miesięcy upadł jeszcze żywo ISA. Stahl wydaje rozkazy do własnej armii prywatnej gonić pozostałe ISA, ukrywa się w dżungli Helghansk. W obozie w dżungli żołnierzy ISA cierpi z braku żywności i choroby. Narville wysyła Sev i inny żołnierz o imieniu Kowalskiego nawiązać połączenie z Vekta i Ziemi . Sev spotkania od trzech żołnierzy Helghast testują nową broń przeciwko niewoli żołnierza ISA narażone na napromieniowanego petrusit i uzyskać ich całe ciało rozerwany na kawałki. Narville i Sev uzyskać aktualne informacje, że ISA poddał i że chcą Narville i jego składu musi poddać się Helghast są jeńcami wojennymi. Właśnie wtedy śledzi Helghast są ISA w dżungli, atakując ich obóz, zabijając wielu żołnierzy ISA Sev, Narville i reszta żołnierzy ISA jeńców do Helghast.

Helghast są dla nich Stahl Arms South twierdzy w zimnym arktycznym krajobrazie, ale tuż przed dotarciem tam będzie Sev uratowany przez Rico i jego „myśliwych”. Sev Rico przekonuje ich do pójścia Narville oraz ISA żołnierzy. Kradną dwa kostiumy Helghast i przebiera się do dwóch żołnierzy Helghast infiltracji Stahl Arms i uratować Narville oraz ISA żołnierzy. Obaj odkrywają, że jeńcy byli ochotnikami do Helghast nowe bronie przerażające i Stahl zorganizowali plan bombardują Ziemię z tych broni z pomocą dużej floty ogromnych statkach Helghast.

Admiral Orlock (obecnie Helghan nowy dyktator) jest informowany o nieudanej planu Stahl zamachu na ISA i kapitan wydaje rozkazy do Stahl natychmiast dostarczyć broń do wojska. Tymczasem prześladują ISA Helghast flotę zatrzymać Stahl od zniszczenia Ziemi. Plamy windą przestrzeń, która prowadzi do stacji kosmicznej, gdzie opiera się flota Helghast. Będą one następnie do doliny gdzie spotykają dziwne mechanizmy obronne, prowadzony przez napromieniowanego petrusit, odbieranie ISA żołnierzy tam pozostać, ponieważ każdy najmniejszy ruch może dostać ich ciała całkowicie rozłożyć. Sev i Rico oficer mobilny (samobieżnych) fabryka, zburzyć barykady i zaoszczędzić siły Narvilles. Teraz ISA dalej w kierunku windy kosmicznej, ale MAWLR (olbrzymia Helghast war machine) zatrzymuje żołnierzy ISA i zabijając wielu z nich. Ale Sev, Rico, Narville i ISA żołnierze niszczą wielki zestaw MAWLR i kontynuuje z winda kosmiczna do przestrzeni kosmicznej. Stahl poprosił, aby spotkać się z admirałem Orlock w stacji kosmicznej i złożyć broń, ale Stahl wyprzedza Orlock i po krótkim walka między nimi staje Orlock zamordowany przez Stahl, tak aby mógł realizować swój plan, aby zniszczyć Ziemię i stać Helghan nowego dyktatora.

Sev, Rico, Narville i kradzież dwóch żołnierzy ISA Helghast statki, z których jeden jest uzbrojony w bomby atomowej, a ataki Stahl Cruiser z nim na pokładzie. Sev udaje się zestrzelić cruiser Stahl, ale próbuje wylądować na Helghan. Sev nie pozwala go i zniszczyć krążownik z jego bomby atomowej. Wynika to w eksplozji, która niszczy zarówno krążownik i całą flotę Helghast i fala uderzeniowa napromieniowane petrusit ogarnia planetę Helghan, który wypiera się wszystkiego na swojej drodze. Oba statki ISA uniknąć Holokaust, mają uratował Ziemię i ostatecznie opuścić Helghan żyje.

Pod koniec gry można zobaczyć dwa Helghast żołnierze patrolujący wśród Helghan ruin. Kowalski i otworzyć kapsułę ewakuacyjną w ruinach i powitać osobę, której tożsamość nie widać. Potem zaczyna się ostateczny tekst.

3D

Killzone 3 jest również całkowicie opracowany przy użyciu dzisiejszą ostateczny technologii. Gra może być odtwarzane zarówno w 2D i 3D . Aby mieć przyjemność stereoskopowym 3D wymaga 3DTV . [ 18 ] Dzięki grze HDR optymalizacji dźwięku można usłyszeć ciężar pistoletów ostrzelany.

Demo

Demo gry została wydana w Europie w dniu 16 lutego 2011. To demo składa się odpowiednio w wersji 2D i 3D w wersji, która posiada wsparcie dla Playstation Move i odbywa się w arktycznym krajobrazie. [ 19 ] [ 20 ] Jedynie w wersji 2D zawiera podział ekranu dla dwóch graczy.

Referencje

 1. ^ http://www.gamerankings.com/xbox360/987823-vanquish/articles.html
 2. ^ “KILLZONE 3” .
 3. ^ Nelson, Mike (3 luty 2011). “Killzone 3 na PS3 Przegląd” . 1UP.com . 03 lutego 2011 czytać .
 4. ^ http://www.next-gen.biz/features/killzone-3-review
 5. ^ http://www.eurogamer.net/articles/2011-02-03-killzone-3-review
 6. ^ http://www.gameinformer.com/games/killzone_3/b/ps3/archive/2011/02/17/killzone-3-review.aspx
 7. ^ http://www.gamepro.com/article/reviews/218118/killzone-3/
 8. ^ VanOrd, Kevin (3 luty 2011). “Killzone 3 Przegląd Playstation 3” . Gamespot . 03 lutego 2011 czytać .
 9. ^ http://ps3.gamespy.com/playstation-3/killzone-/1149329p1.html
 10. ^ “Killzone 3 Video Game Review HD” . GameTrailers . 03 lutego 2011 . 03 lutego 2011 czytać .
 11. ^ http://ps3.gamezone.com/reviews/killzone_3_review
 12. ^ Gallegos, Anthony (3 luty 2011). “Killzone 3 Review” . IGN . 03 lutego 2011 czytać .
 13. ^ Steinman, Gary (7 lutego 2011). “Killzone 3 Pobiera idealny 10 do PlayStation: The Official Magazine” . PlayStation.Blog . Czytaj luty 7, 2011 .
 14. ^ Dyer, Mitch (3 luty 2011). “X-play Killzone 3 zdjęcia” . G4 . Przeczytaj 8 lutego 2011 .
 15. ^ http://www.gamereactor.se/recensioner/26232/Killzone+3/
 16. ^ Johnny Cullen (14 stycznia 2011 roku). “SCEE potwierdza premierę 25 lutego UK Killzone 3, idzie złoto” . VG247 . Czytaj 14 stycznia 2011 .
 17. ^ TJ Consunji (3 września 2010). “Killzone 3 Jadąc do PS3 22 lutego 2011” . PlayStation.Blog . 03 września 2010 czytać .
 18. ^ Mike Sharkey (24 maj 2010). “Killzone 3 potwierdzone, będzie funkcja 3D Mode” . GameSpy . Czytaj 30 maja 2010 .
 19. ^ “Killzone 3 – Single Player Demo Już w lutym” . US PlayStation Blog. 26 stycznia 2011 . Czytaj 2011-21-28 .
 20. ^ “Killzone 3 Single Player Demo Coming dniu 16 lutego” . PlayStation Blog UE. 26 stycznia 2011 . Czytaj 2011-21-28 .