Halo 3 to pierwszy person shooter stworzona przez Bungie wyłącznie na konsolę Xbox 360 . Jest to trzecia odsłona popularnej i uznanej serii gier Halo . Wznowieniu sagę, która rozpoczęła się w Halo: Combat Evolved i kontynuowane w Halo 2 . Prekursorami były bardzo udane gry i służył jako główną atrakcją dla Microsoft konsoli do gier Xbox . Halo 3 został wydany 25 września 2007 roku w Ameryce Północnej, Australii, Brazylii, Indiach, Nowej Zelandii i Singapurze, a 26 września w Europie i 27 września w Japonii na konsolę Xbox 360.

Halo 3 ośrodki działania w tej sprawie międzygwiezdnej wojny w roku 2552, prowadzony przez « RB » i grupy kosmitów zwanych Przymierza . W grze gracz wciela się w rolę Master Chief , cybernetyczny wzmocnionej super żołnierza. Z pomocą marines i sojuszniczego obcej rasy nazywane „ Elites ” – prowadzony przez na arbitra , bo wojna w obronie ludzkości. Gra oferuje pojazdy, broń i gameplay , który nie został wprowadzony w poprzednich tytułów serii, a także dodawanie zapisanych filmów gry, udostępniania plików i «Kuźnia» – narzędzie, które daje graczom możliwość zmiany kursów multiplayer.

Gra działa w 640P a następnie skalowany sprzętu za pomocą zintegrowanego procesor graficzny Ana .

Akcja

Halo 3 podnosi gdzie Halo 2 zostało przerwane, co z kolei kontynuował gdzie Halo: Combat Evolved skończyła. Przymierze odkryli coś, co było ukryte pod ziemią na Ziemi . Ludzie zakładają, że to Arka , która może wystrzelić halo pierścienie, unicestwiając w ten sposób całe życie. Okazuje się jednak, że nie jest Arka, ale portal do tego.

Tymczasem The Flood zaczął się rozprzestrzeniać, a teraz przychodzą na Ziemię. Powódź ma tylko jeden statek, przejętym Przymierze CCS klasy krążownika , jak wierzą, że Cortana jest do środka. Master Chief biegnie tam i kiedy ją znajdzie, to okazuje się, że to był tylko komunikat. Podczas odtwarzania Cortana mówi, że istnieje sposób, aby uratować Ziemię przed potopem za portalem. Elity chcą natychmiast iść ale Lord Hood widzi go jako odpad żołnierzy, ale po perswazji od Commandera Keys , są one dopuszczone do pracy. Gdy UNSC i elity tam dostać, napotkają twardą obronę przed przymierzy, odkrywają później, że mogą zobaczyć Drogę Mleczną z arki. Kowalski i zabić proroka prawdy, ale tylko do Gravemind przejąć. Aby uniknąć tego ciosu nowo wybudowanym pierścień Halo, aby zastąpić jeden zniszczony w Halo: Combat Evolved.

Cast

 • Steve Downes – Master Chief
 • Tim Dadabo – 343 Guilty Spark
 • Keith David – Arbiter
 • Jen Taylor – Cortana
 • Dee Bradley Baker – Gravemind
 • Ron Perlman – Lord Hood
 • David Scully – Sierżant Avery J. Johnson
 • Justis Bolding – dowódca Miranda Keyes
 • Robert Davi – Kapitan statku
 • Terence Stamp – Prorok Prawdy

Kampania

Kampania jest tryb gry, gdzie grasz przez historię. Możesz grać sam, ale także maksymalnie cztery osoby razem na Xbox LIVE lub System Link. Można grać dwóch graczy na podzielonym ekranie.

Każdy gracz ma postać sama w sobie. Odtwarzanie Odtwarzanie jako Master Chief , odtwarzacz dwa jako arbiter i odtwarzaczy trzech i czterech sztukach że elit z mieczem świetlnym. Istnieje 10 misje:

 1. przyjazd
 2. Sierra 117
 3. Crows Nest
 4. Tsavo Highway
 5. Storm
 6. śluza
 7. Arka
 8. Przymierze
 9. Cortana
 10. aureola

Swatanie

Swatanie jest sposób gry na Xbox Live, gdzie synchronizacji z graczami o podobnych umiejętnościach. Można wybrać pomiędzy dwoma różnymi trybami gry, „Miejsce” i „społeczna”. Miejsce jest dokładnie tak, jak to brzmi i wg gra, gdzie można uzyskać wyższy poziom (umiejętności). Listy obywatela gdzie nie iść w górę w poziomie. Narodowy może jednak zdobyć doświadczenie punktów, które może również zapewnić rankingach, jeśli masz wystarczająco dużo, ale mieć te wymagały dużo grania i wiele zwycięstw.

Ranking jest wielokrotne listy: „MLG” „MLG FFA”, „Drużyna Snipers”, „SWAT”, Zespół Doubles „” Bitwa Squad «i» zespołu Slayer „Gdy granie zespołu Snipers następnie odtworzyć albo. ze strzelbą (Stewarda snajperów) lub normalnej grze z tylko snajperzy. SWAT zacząć Battle Rifle, Shotgun (Shwatguns) lub Magnum i zabić kogoś po strzale w głowę, bez względu na broń. MLG ma swoją własną grę & Maptypes.

Beta

16 maja 2007 r trzy tygodnie przed wziął Beta -testning miejsca multiplayerdel Halo 3 dla ograniczonej liczby osób. Beta został pobrany z Xbox Games Store , alternatywnie z Crackdown . Jest to pierwszy raz, każdy gra został przetestowany przez publiczność na konsoli beta zanim gra zostanie wydana. W beta po trzech ścieżek. Trzy dania były: Valhalla, Snowbound i Wysoki parter. Byłoby tylko mógł grać swatanie na Xbox Live, ale może również grać niestandardową grę jeśli skorzystał z błędu.

Własne gry

Własne gry jest bardzo podobny do kojarzeń, tylko całkowicie się zdecydować, co chcesz grać i przeciw, a można też wybrać tryby gry i utworów. odtwórz Dowolna gra nie wpływa własnego doświadczenia lub rankingach.

Fałszować

Forge jest edytor map zawartych w Halo 3. Kiedy jesteś w trybie „Edycja”, aby grać jako monitora, podobnie jak 343 Guilty Spark . Każdy sąd ma listę elementów, które mogą być umieszczone na torze. Posiada również budżet, które zapewnią, że masz zbyt wiele rzeczy na torze. Jest to również, między innymi usuwając elementy i ustaw punktów respawnu. Tryb ten może być odtwarzane z maksymalnie 8 osób. Na starych mapach dołączonych do Halo 3 płyty, są tylko tak zwane obiekty non-lite, czyli przedmioty, które może poruszać się z t. Na przykład, eksplozje, które ograniczają możliwość edycji. Jednak zniknął tę przeszkodę, gdy Heroic Map Pack została wydana, zawierające ścian i tym podobnych, które są mocno ustawione i może poruszać się tylko w kuźni. Banana Foundry celował w tym przez wszystkie obiekty na tor jest zdejmowana, co oznacza, że można po prostu usunąć wszystko i zrobić zupełnie inną ścieżkę do ich zaspokojenia. Ta rozszerzona w związku z izolowanym w mitycznej mapy opakowanie poprzez fortiori braku podstawowych bangeometri (odlewnicze częściowo podzielona na dwie części przez väggbit) wyższy pułap (dokładniej, jego nieobecność), wiele większej liczby elementów, bardzo większy budżet i jego podział na trzy części, ma udział w kursie, zwany Crypt, który jest duży pokój, poziom ziemi i tzw niebo bańki. Zawiera ona również siatkę, która jest widoczna tylko w kuźni, aby ułatwić umieszczanie obiektów.

Teatr

Teatr jest tryb filmowy w Halo 3. zapisuje ostatnie 25 gier Grali Forge Campaign, Swat lub Własne gry. Mecze zostaną zapisane w postaci danych gry, co oznacza, że ​​można zmienić kąt i tym czekiem z perspektywy drugiego gracza. Można zapisywać filmy, a nawet umieścić je na swoim „Udostępnij Plik”, gdzie każdy może pobrać ten film.

Wersje

Halo 3 jest dostępny w trzech wersjach: standardowej, limitowanej edycji oraz Legendary Edition.

Domyślnie

Pakiet standardowy obejmuje tylko gry i jej obsługi.

Limited Edition

Edycja limitowana ma inną okładkę, metalu, a także zawiera DVD z dodatkami i „Sztuka Książki”.

Legendary Edition

W tej wersji masz sprawę, że jest hełm Master Chief jest Spartan (117), które wyglądają dokładnie tak, jak Master Chief. Zawierające premia DVD, artbok i dziczyzny. Wersja ma ograniczoną liczbę i został wyprzedany dość szybko (notatka przed zwolnieniem).

Bungie.net

Via stronie Bungie za można zobaczyć statystyki dla siebie lub innych graczy. Istnieją również dane na ilu wrogów, jak całkowity zabity w Campaignläget.

Halo 3 termiczna

Halo 3 termiczna jest funkcją m.in. używane, aby pomóc twórcom gier zrównoważyć utworów w grze. Termiczna to obraz, który pokazuje, gdzie gracze umrzeć / kill. Czerwonawe plamy, które są na zdjęciu, tym więcej razy można umrzeć w tym miejscu. Strefy można sortować według broni i jeśli ktoś zostanie zabity lub zabity. Funkcja ta jest dostępna za pośrednictwem bungie.net, gdzie można zobaczyć na mapę cieplną dla siebie, innych graczy lub wszystkich graczy. Można również sprawdzić wszystkie mecze, a którego zmarło z powodu / zabiło mest.Du można również zobaczyć swoich zawodników i innych uczestników appereance (wygląd)

Mapa kaczki

Mapa paczki są dodatkowy pakiet, który zawiera nowe utwory i czasami osiągnięć. W Halo 3, są trzy zestawy map Heroic Map Pack, Legendary Map Pack i Mythic Map Pack. Heroic Map Pack jest bezpłatny i obejmuje kursy Foundry, szczura gniazdo i Standoff. Legendary Map Pack będzie kosztować 600 Microsoft Points i obejmuje kursy lawinowe, rolety i Ghost Town. Najnowszy banpaketet Mythic Map Pack kosztuje 800 Microsoft Points i obejmuje kursy Assembly, Orbital i piaskownicy. Gdy Halo 3: ODST ukaże się trzy mapy będą dostępne, Cytadela, Heretic i Longshore, który pozwoli jeszcze cztery Osiągnięcia będą możliwe do podjęcia. i uzyskiwania w ten sposób następujące betrektede rozpoznawczą pancerz

Sprzedaż

Stany Zjednoczone miały bardzo oczekiwanego Halo 3 nieco ponad 1,7 mln zaawansowane rezerwacji przed meczem został zwolniony, co jest rekordem – niezależnie od platformy. 10000 sklepy otwarte na północy w USA do rozpoczęcia sprzedaży Halo 3 do fanatycznych fanów. Gra sprzedała około 1,8 mln w ciągu ośmiu godzin i 24 godzin na rynku w Stanach Zjednoczonych miał Halo 3 opracowany 170 milionów dolarów, co oznacza, że gra była największym launch rozrywki kiedykolwiek aż Grand Theft Auto IV została uruchomiona w roku następnym. W jednym tygodniu produkowane Halo 3 wtedy 300 milionów dolarów na całym świecie. W Wielkiej Brytanii sprzedawany Halo 3 266 000 egzemplarzy w pierwszym dniu i 466 000 przez pierwsze cztery dni, dzięki czemu gra jedną z najszybszych w Wielkiej Brytanii gry sprzedaży w historii. W Stanach Zjednoczonych Halo 3 sprzedać 3,3 miliona egzemplarzy w niecałe dwa tygodnie. Pierwszy dzień miał 1,4 miliona unikalnych graczy grał Halo 3 na Xbox Live . Po tygodniu, że liczba ta wzrosła do ponad 2,7 miliona – co w tym czasie stanowiły około jednej trzeciej świata wszyscy członkowie Xbox Live. Halo 3 sprzedanych w kręgu 4,5 miliona egzemplarzy w tygodniu, a także w rejonie 2,5 miliona dziennie w Ameryce Północnej . Z 4,82 mln Halo 3, gra najlepiej sprzedającym się w USA w roku 2007. W dniu 3 stycznia 2008 roku, Microsoft , że 8,1 miliona egzemplarzy sprzedanych w ciągu zaledwie trzech miesięcy. Halo 3 to jedna z niewielu gier, które udało się sprzedać ponad milion w Wielkiej Brytanii.

Krótko po Halo 3 launch „s, że gra została podejrzewa się być powodem najgorszym weekend otwarcia na początku października w ośmiu lat dla branży filmowej. Magazyn Advertising Age , który dostarcza wiadomości , analizy i informacje na temat marketingu i mediów poinformował, że wielu szefów branży filmowej był przekonany, że duża część ludzi została w domu do gry Halo 3, zamiast iść, aby zobaczyć Ben Stiller film był The Heartbreak Kid , Jeden z analityków powiedział, że „ Publiczność na tej grze jest demograficzna 18 do 34, podobnie jak to, co można zobaczyć w kinach ”. Spodziewano się, że film będzie produkować 20-25 milionów w ciągu premierowego weekendu, ale wynik był tylko 14 milionów. Microsoft nie był tak zaskoczony. Jeden z menedżerów produktu firmy stwierdzili, że w obrocie z Halo 3 jako film, i że gra w tym czasie był tak duży jak w filmie lub większy.