Gran Turismo 4 (グランツーリスモ4 Guran Tsūrisumo FO, w skrócie GT4) to czwarty zawodnik w serii gier Gran Turismo i wydany pod koniec 2004 roku w Japonii , ale został wydany wiosną 2005 roku w Europie i Stanach Zjednoczonych . Opublikowane przez Sony Computer Entertainment, Incorporated [ 1 ] , ale opracowany przez japońską Polyphony Digital . Gra została opracowana i wydana na Playstation 2 i ostatnia gra z serii będą wspierane na Playstation 2 . Gran Turismo Czwórka jest silnik gry jest va dużą HITT i ponownie wykorzystane w innych grach z Polyphony Digital , w Tourist Trophy . Playstation 2 miał tylko 4 gry, które obsługuje 1080i i Polyphony Digital są za dwóch z Gran Turismo 4 i Tourist Trophy . Gra była wielkim hitem i va gra najlepiej sprzedającą się w 2005 roku, aw 2006 roku wydała żadnej funkcji w Japonii online.

Gra została zostać wydany w 2003 roku, ale został opóźniony rok i pół. Pomimo znacznego opóźnienia, gra była wielka Hitt z Polyphony Digital i sprzedawane przez następne 12 milionów razy [ 2 ] . Istnieje ponad 700 samochodów od 1886 roku ( Mercedes-Benz Patent silnika Wagen [ 3 ] ) do samochodów koncepcyjnych od 80 różnych producentów i 19 krajach, większość samochodów w grze mogą być modyfikowane zarówno pod względem efektu i wyglądu. Splet również składa się z 51 kursów z całego świata, począwszy od Nürburgring NASCAR utworów.

Rozgrywki

Gracz może zdobyć punkty wygrywając wyścigi w trybie A-Spec, gdzie rywalizować przeciwko AI -motståndare. Każde zdarzenie może dostarczyć maksymalnie 200 punktów A-Spec, a wynik zależy od tego jak dużo korzyści ty lub twoi przeciwnicy mają. Jeśli wygrałeś już zdarzenie, nie można dostać punkty z powrotem, jeśli nie używasz gorszej samochód.

Gra posiada również 34 różnych misji, każda misja generuje 250 punktów, zarówno sąd, a przeciwnicy są z góry ustalone. Istnieją cztery rodzaje misji paszportu , Lap Battle Slipstream Bitwa Lap Magia “.

tryb B-Spec jest, gdy grasz z perspektywy zespołu i po prostu nie działają na śniegu, żwiru lub mokrych torach. Widzisz położenia samochodu, jak dobre opony i poziomu paliwa. Dać głos kierowcy kiedy powinien wyprzedzać, jak agresywnie samochód do uruchomienia i określić, kiedy zostanie dokonana na pit stopy. W dołach, można zdecydować, które opony masz na wozie być zatankowany i który obóz jedziesz w, A lub B-Spec. W B-spec mogą także uzyskać konkurencja, aby przejść do 3 razy szybciej. Punkty są również podane w B-spec, wynik sprawia, że ​​lepiej w B-spec, umiejętność obsługi pojazdu i skarcił.

Referencje

Uwagi

  1. ^ Inc., Polyphony Digital. “Gran Turismo 4 – Produkty – gran-turismo.com” (a). gran-turismo.com . Przeczytaj 28 lutego 2017 r .
  2. ^ ” Granturismo (seria) ” (e). Wikipedia . Przeczytaj 28 lutego 2017 r .
  3. ^ ” Mercedes-Benz patentowe silnika Wagen 1886 ” (A). Gran Turismo Wiki . Przeczytaj 28 lutego 2017 r .