GoldenEye 007 to first-person shooter dla Nintendo 64 na podstawie James Bond filmu była Goldeneye . Gra jest produkowana przez Rare Ware , i został wydany w 1997 roku .

Gra jest jednym z najbardziej popularnych Nintendo 64, z ponad 8 milionów sprzedanych egzemplarzy, [ 1 ] i została oceniona przez recenzentów gier . [ 2 ], [ 3 ]

Gameplay

Misje

Z menu, które reprezentuje folder o różnej zawartości w zależności od menu, które są w wybierz zadanie i nasilenie. „Agent” odpowiada na światło, „Tajny agent” oznacza twardy i „00 agencie” trudność. Każdy utwór ma jedną lub więcej części zadań, które muszą być spełnione przez tor do uzupełnienia. To może być dostać się do określonej lokalizacji, aby podnieść element, lub w celu ochrony znaku sterowany przez sztuczną inteligencję . W trybie dla pojedynczego gracza, jak grać James Bond Pierce Brosnan kształtu. Gra odbywa się częściowo w miejscach takich jak Bond nie odwiedzić w filmie, w którym gra oparta jest na przykład Severnayastationen w Syberii .

Większość broni w grze są oparte na rzeczywistych broni, ale z powodów praw autorskich, nazwy zostały zmienione. Oprócz szeregu fikcyjnej broni, tak że złotym pistoletem i laserowe pistolety poprzednie filmy Bond ( Człowiek ze złotym pistoletem odpowiedni Moonraker ) i kopalniach zegar z Goldeneye. Dwa utwory można odblokować grając w grze na dwóch trudniejszych poziomach trudności.

Multiplayer

W trybie multiplayer tryb może być od 2 do 4 graczy uczestniczyć. Istnieje 11 kursów, z których niektóre są tworzone dla wieloosobowej, podczas gdy inni również wykorzystywane do misji. Początkowo do wyboru osiem znaków. Avklaras Ponadto wszystkie misje od nasilenia Agenta zablokowany dostęp do bardziej do góry. Wśród nich jest Szczęki , Oddjob , May Day , Baron Samedi , strażników, naukowcy i cywile. Istnieje pięć trybów gry wieloosobowej:

  • Normalny: normalny tryb gry.
  • Żyje się tylko dwa razy: Gracz, który umiera dwa razy stracić.
  • W obliczu śmierci: W oparciu o sztuce niezręcznie .
  • Człowiek ze złotym pistoletem: Gracze dostać Golden Gun może tylko nosić. To zabija graczowi tylko jeden strzał.
  • Licencja na zabijanie: Wszystkie ataki i udar zabić jednym uderzeniem. Ten tryb gra nie działa w zespołach.

Zobacz też

  • Perfect Dark – postrzegane jako nieoficjalny sequel GoldenEye, a także – z powodów praw autorskich – bez Jamesa Bonda do zrobienia.
  • GoldenEye 007 (2010 gra wideo) – oficjalny remake gry, tym razem z Danielem Craigiem w roli głównej.

Referencje

  1. ^ “Microsoft nabywa Video Game Powerhouse Rare Ltd.” . Microsoft. 24 wrzesień 2002. zarchiwizowanych od oryginalnego 29 października 2006 r . Obciążenie 13 maja 2006 .
  2. ^ “GoldenEye 007 Recenzje” . gamerankings.com . Czytaj 29 stycznia 2006 .
  3. ^ Klepek, Patrick (11 stycznia 2008 roku). “Dlaczego stajnie GoldenEye XBLA?” . 1UP.com . Ziff Davis . W archiwum z oryginalnym 25 maja 2012 r . 10 października 2010 czytać .