Donkey Kong Jr. (ドンキーコングjr. Donkī Kongu Junia) jest grą z Arkady 1982 r [ 1 ] , produkowany przez Nintendo . Gra została również wiele konsol, takich jak Atari 2600 , NES , ColecoVision , BBC Micro i więcej. Ta gra to sequel gry zręcznościowej Donkey Kong.

Rozgrywka

Carpenter Mario zdobył wielkiego goryla (antagonista ostatni mecz w), Donkey Kong i rzucił go w klatce. Teraz to do Donkey Kong Junior ratować biedny ojciec. Gracz musi prowadzić Donkey Kong Junior czterech odważnych poziomach, które musi wspinać liany, unikając wrogów i skoki na różnych platformach, z dżungli do dużego miasta. Wrogowie mogą być pokonany przez upuszczenie owoce na nich.

Kiedy wielkie miasto na poziomie czterech zostanie osiągnięty, mówi Mario na szczycie wieżowca i umieszczając sześć klawiszy w ich dziurkę od klucza, zawaleniem budynku. Mario i Donkey Kong, zarówno spadną i więźniów Donkey Kong Donkey Kong Junior ale Mario ląduje na ziemi. Oni go stamtąd, ale Mario uruchomiony po wściekle, dopóki nie zostanie wyrzucony z powrotem i uciekać.

Następnie rozpocząć grę na pierwszym poziomie, a nasilenie wzrasta. Po zakończeniu gry, a gracz otrzymał większą liczbę punktów niż te opublikowane na liście wysokiej punktacji, gracz może wprowadzić nazwę z trzech liter, które następnie są publikowane wraz z ich wynikami na liście wysoki wynik.

Źródła

  • http://www.mariowiki.com/Donkey_Kong_Jr._(game)
  • http://donkeykong.wikia.com/wiki/Donkey_Kong_Jr._(game)
  • http://strategywiki.org/wiki/Donkey_Kong_Jr.

Przypisy

  1. ^ “Donkey Kong Junior” (w języku angielskim). MobyGames. 15 kwietnia 1982 . Przeczytaj 19 września 2016 r .