Diablo II: Lord of Destruction (powszechnie skracane LoD ) to dodatek do gry komputerowej Diablo II . W przeciwieństwie do Diablo: Hellfire rozwinął tę ekspansję Blizzard siebie.

Lord of Destruction było, aż dodatku The Burning Crusade ukazał się w 2007 roku, jeden z najbardziej udanych gier w historii ekspansji. [ 3 ]

Zawartość

Rozszerzanie zawiera:

 • Dwie nowe postacie: Assassin i Druid .
 • Piąty akt, który odbywa się w okolicach Góry Arreat w północnych Highlands barbarzyńskich , z nowym szefem: Baal ( The Lord of Destruction ).
 • Wiele nowe bronie i inne przedmioty.
 • Duża skrzynia do przechowywania.
 • Alternatywny zestaw broń / tarcza, która pozwala graczowi, aby przełączyć broni i tarczy z tangettryckning.
 • hyrkrigare gracz może teraz nadążyć ze wszystkimi aktami, a gracz może zarówno wyposażyć je i ożywić je, jeśli umrą.
 • Gra może teraz być odtwarzane w rozdzielczości 800×600.
 • Kamienie i runy mogą być teraz przypisane do pewnych rodzajów broni i zbroi i dać im nowe właściwości.
 • Słowa runiczne , co oznacza, że gracz ustawia runy w różnego rodzaju pancerza, broń i tarcze do specjalnego runord , które mogą doprowadzić do bardzo potężnych broni i zbroi.

Akcja

Opowieść toczy się dalej, gdzie Diablo II zakończył. Ekspansja jest o ostatecznej walce Baala ( Diablo brat i ostatni z The Mrocznej Trójcy ). Po Diablo zabity otwiera Archanioł Tyrael bramę do Highlands i miasta Harrogath , gdzie piąty i ostatni akt rozgrywa się. Harrogath usytuowany u podnóża Góry Arreat , góra, w którym Światowa Kamień , Kamień świecie istnieje. To utrzymuje barierę pomiędzy śmiertelnego świata i piekła . Góra jest strzeżony przez barbarzyńskiego plemienia chronionego góry od czasów starożytnych.

Baal jest na drodze do góry, aby zniszczyć świat kamienia i dlatego sądził świat do zagłady. Gracz musi temu zapobiec i zabić Baala, zanim będzie za późno.

Nowe klasy

Assassin

Bohatera aktor: Carrie Gordon
zabójcą, który wykorzystuje różne pułapki i technik sztuk walki, aby pokonać swoich przeciwników. Jej trzy różne drzewka umiejętności są Cienia Dyscypliny , Pułapki i Martial Arts .

Dyscypliny Cienia stosowane w zasadzie dać zabójca lepsze zdolności w niektórych obszarach. Pułapki są duża liczba pułapek, które mogą być wykorzystane do ataku przeciwników. Sztuki walki są różne rodzaje umiejętności melee zabójca używa zrobić wiele szkód.

Druid

Bohatera aktor Michael Bell
Druid może przywołać zwierzęta, aby przekształcić się w wilkołaka i używać zarówno siły broni Ziemi i wiatr. Jego trzy różne drzewka umiejętności są elementarna , Summoning i zmieniając kształt .

Elementarna zawiera kilka umiejętności, które używają siły Ziemi wiatr i produkować tornada , wulkany i ogromną kulę ognia. Summoning umożliwia Druid wywołać różne zwierzęta i inne naturalne istoty, która może mu pomóc. Zmieniając kształt pozwala druid, aby przekształcić się w wilkołaka lub varbjörn a następnie jako jeden z nich korzystać potężne zdolności do walki wręcz.

Źródła

 1. ^ “Przegląd na gamespot.com” .
 2. ^ “Przegląd na IGN.com” .
 3. ^ “Diablo II: Lord of Destruction” .