Crash Bandicoot 3: Warped , znany jako Crash Bandicoot: Warped w Ameryce Północnej, jest platformą dla konsoli do gier wideo PlayStation i stworzony i opracowany przez Naughty Dog . Został on bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i krytyków, kiedy to został sprzedany w ponad 3 mln egzemplarzy na całym świecie [ 1 ] . Według Metacritic dostał średnią ocenę 91 procent [ 2 ] . Gra jest sequelem do 1997 Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i był ostatnim platformówka w Katastrofy Bandicootserien opracowany przez Naughty Dog. Następnie rozpoczął pracę Crash Team Racing .

W Crash Bandicoot 3: Warped, chodzi o pomaganie Zawieszanie i Coco Bandicoot zbierać kryształy. Obiekty te znajdują się w różnych miejscach w czasie i przestrzeni bohaterów mają czasu, aby je przed ich wrogowie to zrobić.

Gameplay

Główne tryby gry w Warped składa się, podobnie jak w poprzednich grach Katastrofy Bandicootserien, dwóch wariantach. Po pierwsze, centralny pokoju (co nastąpiło w prowadnicy) i żeber (które były zawarte w jednym). W tej grze, zwany centralny pokój Time Twister (tidsförvrängaren) i jest podzielony na pięć obszarów. Każdy obszar zawiera pięć kursów i walki z bossem . Na początku tylko dostępne w głównym pomieszczeniu obszar, ale więcej kursów zostaną zakończone, tym bardziej stają się dostępne kursy. Crash kursy zaangażowany w dużej mierze podobne do tych z poprzednich gier. Środowiska są nieco inne, ale ich struktura jest taka sama. Gracz nie może iść wszędzie, ale wzdłuż wybranej ścieżki. Jednak pojawiły się pewne nowe elementy, w tym narty wodne, jazda motocyklem i jazda tygrysa. Nowością jest to, że awarii może nabyć nowe umiejętności, pokonując bossa. Niektóre z tych funkcji to jest w stanie biec szybciej, dłuższy atak wirowania i wyrzutni rakiet. Kiedy Warped wyszedł Playstations Control, Dual Shock , nowy, i zajęło solidną grę, w której bardzo często używany Warped przez jego skutki drgań.

Gra zawiera łącznie 30 utworów oprócz szefów i dwóch specjalnych torach o różnych wejść. Nie jest tajemnicą, utwór o nazwie Hot Coco , która zawiera relikwię i cenny kamień. Gracz może dostać tylko poprzez bananów Drogowego gniewu . Eggipus Rex ma również zawierać relikwię i kamień i jest dostępny za pośrednictwem ścieżki Dino Might! , Żaden z nich nie są wymagane, aby uzyskać 100 procent, ale gracz zbiera razem wszystkie klejnoty i relikwie jest możliwe do osiągnięcia 104 procent. Do 105 procent gracz musiał nawet uzyskać wszelkie złoto lub platinumkvarlevor. W ten sposób, Crash, w tidsförvrängaren, uzyskać dodatkowy klejnot Coco.

Jeśli szef kursy są wyłączone, każdy utwór kryształu relikwię i jeden lub dwa kamienie. Tajne sądy nie mają kryształy. Aby wygrać, trzeba zdobyć wszystkie 25 kryształów. Kryształy są łatwe do znalezienia, ponieważ są one zazwyczaj na końcu każdej ścieżki. Istnieje 30 pozostaje w grze i są one przyznawane, gdy różne czasówki zostanie zakończona (patrz niżej). Odtwarzacz jest przypisany kamieni, gdy wszystkie pola na każdym torze zostały zniszczone. Niektóre wiersze zawierają kolorowymi kamieniami, a gracz dostaje gdy tajny obszar na ścieżce avklaras. Istnieje kilka utworów z kamieni i mogą one zostać pobrane poprzez, na przykład, wygrać wyścig. Aby ukończyć grę w 100 procentach gracz musi znaleźć wszystkie kamienie, łącznie 45 sztuk.

czasówce

Warped oferuje funkcję o nazwie Time Trial (time trial). Polega ona na kurs musi zostać zakończona w tak mało czasu jak to możliwe. Jako pomocnej dłoni, są skrzynie określonymi na wybiegach, że można zatrzymać czas w jednej, dwóch lub trzech sekund. Jeśli gracz udaje się trafić w określonym czasie, nagrodził go z szafirem lub złota relikwii. Ponadto istnieje platinumkvarlevor i rozwija czasy wyznaczone przez Niegrzeczne dogmatów i SCEA testerów. Można uzyskać platynowy relikwię przed gra odbywa się z 100 procent, ale 100 procent, tylko czasów, które pojawiają się w oknie informacyjnym internetowej. Ostatnim ostateczna walka z Dr. Korę jest włączany, gdy zagięte zostało wykonane za 105 procent. Aby zebrać wszystkie guldkvarlevor właśnie sprawia, że ekran wyświetla fajerwerki, a nie 105 procent.

Resztki odblokować sekretne ścieżki, które mogą być dostępne za pośrednictwem tajnego Warp Room. To trwa pięć ogólnych relikwie aby odblokować tajny sąd. Kiedy pierwszy utwór jest odblokowany, staje Secret Warp pokój. Gdy gracz nabył wszystkie 25 relikwie, i odblokowywanie ostateczną tajną ścieżkę ma bardziej tajne ścieżki mają być odblokowane. Jest to niezależnie od tego, ile dodatkowy pozostaje gracz zostaje nagrodzona.

Krótki opis działki

Większość gry odbywa się w Nefarious Tropys tidsförvrängarmaskin. Wykorzystuje Crash and Coco wielokrotnie podróżować w czasie. Tidsförvrängaren zawiera dwa centralnej (podziemne). Pierwszy centralny pokój zawiera pięć komór a każda komora zawiera sześć portalami. Każdy portal prowadzi do innego okresu czasu. Przedziały czasowe są następujące:

 • Średniowiecze
 • prehistoria
 • Azja
 • starożytny Egipt
 • przyszłość

Crash Bandicoot 3 rozpoczyna się od punktu, w którym wicemistrz zakończony. Gra pokazuje, jak Doktor Nitrus Brio wykorzystuje ścina wszystkie zebrane kamienie szlachetne i wiązki laserowej do wysadzenia stacji kosmicznej Doktor Neo Cortex w powietrzu. Konsekwencją jest to, że szczątki opadające w kierunku Ziemi i zanurzyć się zabytkiem. Gdy dym rozwiał sam uważany złego stwora odlatuje w nocy.

Powrót na ścina rozliczenia N. Sanityön słyszałem złego śmiech. Potem coś niezwykle niebezpieczne przybył wzywa Aku Aku wszystko, aby wejść.

Opowieść toczy się do doktor Neo Cortex wydaje się być na jednym, przy tej okazji, nieznanym miejscu i porozmawiać z szatańskiej istoty (obecnie znany jako Uka Uka ). Wydaje się, jak gdyby uratował życie Cortex i teraz zdenerwowany, że nie udało mu Cortex dwukrotnie. Kora twierdzi, że wszystko jest zderzeniowe Bandikowate źle. Ponieważ nie ma innego źródła energii na planecie zaczyna Uka Ukas cierpliwość ucieka. Wybrał Cortex ratować życie, ponieważ Cortex uwolnił go. Po wprowadzeniu Uka Uka Doctor niecnych Tropy , mistrz czasu i twórca tidsförvrängaren. Źli planujesz wykorzystać ten mackapär zebrać wszystkie Super kryształy na swoich pierwotnych miejscach w czasie.

Aku Aku jest domem gniewu i opowiada o jego rodziny Bandicoot złego brata bliźniaka, Uka Uka. Aby chronić świat przed Uka Ukas wrogości, zablokował go w podziemnym więzieniu. Teraz, kiedy został wydany, musi być zatrzymany za wszelką cenę. To musi rozbić i jego przyjaciół, aby przejść do tidsförvrängaren i tam zaczyna się ich przygoda.

Ostatecznie pokonał Crash and Coco N. Tropy i zebrać wszystkie kryształy i kamienie. Gdy to nastąpi, walcząc gniewu walkę dr Cortex w rdzeniu tidsförvrängaren. Po Cortex traci tidsförvrängaren implozji (ze względu na N. Tropys straty) i przynosi Kora, Tropy i Uka Uka w tej sprawie. Zawieszanie i inne ucieka tylko w czasie sezonu śniegu. Chociaż kredyty toczyć, wydaje się, że trzy oszuści zostały złowione w więzieniu czasu.

Rozwój

Muzyka jest tak samo jak w poprzednich grach stworzonych przez Mark Mothersbaugh i Johna Mancell .

Kiedy Warped wydany w Japonii, zawierała ona szereg dodatkowych rzeczy, które nie były w żadnym amerykańskim lub europejskim wydaniu. Niektóre z dodatkowych rzeczy składała się z sekwencji wideo generowanych komputerowo, które koncentrują się na niektóre z postaci w grze. Liczby to zainteresowane były: Aku Aku, Crash Bandicoot, Coco Bandicoot i doktora Neo Cortex. Kiedy gra jest zakończona przedstawiła ostateczną sekwencję wideo o pochodzeniu Bandikowate zderzeniowych.

W grze odbiór

Crash Bandicoot 3: Warped okrzyknięty przez krytyków. Gry krytyk takie IGN dało 9,1 ocena 10 [ 8 ] . i GameSpot przyznawane jest 8,9 z 10. GameSpot ogłosił grę „był zdecydowanie najlepsza gra crash na bieżąco” i że „fani platformie musi mieć to” [ 9 ] .

Źródła

Ten artykuł jest w całości lub częściowo na podstawie materiału z angielskiej Wikipedii
 1. ^ Liczby sprzedanych egzemplarzy archiwizowane 21 kwietnia 2007 pochodzi z Wayback Maszynie . Źródło 11 czerwca.
 2. ^ Metacriticpoäng Źródło 11 czerwca.
 3. ^ “Crash Bandicoot 3: Warped Playstation” . Gamerankings . Przeczytaj 1 listopada 2015 r .
 4. ^ “Crash Bandicoot 3: Warped Recenzje Playstation” . Metacritic . Przeczytaj 1 listopada 2015 r .
 5. ^ Victor. Przegląd Crash Bandicoot 3: Warped elecplay.com Źródło 2007-09-02.
 6. ^ JOHNNY baseballu (2000-01-01). Przegląd Crash Bandicoot 3: Warped gamepro.com Źródło 2007-09-02.
 7. ^ Scott Allan Mariott. Przegląd Crash Bandicoot 3: Warped allgame.com Źródło 2007-09-02.
 8. ^ Randy Nelson. Przegląd Crash Bandicoot 3: Warped psx.ign.com Źródło 11 czerwca.
 9. ^ Ryan Mac Donald (05.11.1998). Przegląd Crash Bandicoot 3: Warped gamespot.com Źródło 11 czerwca.