Call of Duty: Ghosts to strzelanka w Call of Duty serii gier wideo , opracowany przez Infinity Ward i wydanej przez Activision . Jest dziesiąta gra z serii. Gra została wydana dla systemu Microsoft Windows , Wii U , PlayStation 3 [ 3 ] i Xbox 360 5 november 2013 [ 4 ] . Jest to pierwsza gra z serii wydanej na nowych konsolach Xbox One i PlayStation 4 . [ 5 ], [ 6 ], [ 7 ], [ 8 ], [ 9 ], [ 10 ] .

Akcja

bohaterowie w grze są duchy, amerykański specalförband składa się z wyszkolonych żołnierzy do przeprowadzenia misji na terenach wroga. Urządzenie jest prowadzona przez emerytowany amerykański kapitan Elias Walker ( Stephen Lang ). On jest połączone przez jego synów i David Logan „Hesh” Walker i ich shäferhund Riley jest wyszkolony do walki. Call of Duty: Ghosts odbywa się w czasie, w którym broni jądrowej zostały zniszczone Bliski Wschód , kraje produkujące ropę w Ameryce Południowej w celu utworzenia Federacji wpływania kryzysu gospodarczego i stać się wyłania supermocarstwem, które szybko zaatakować i podbić Ameryka Środkowa i Karaiby . antagonista gry jest Gabriel Rorke, były członek duchów, które zostały przechwycone i pranie mózgu za pomocą tortur i halucynogennych, który teraz pracuje dla Federacji.

Gra rozpoczyna się, gdy Eliasz mówi jego dwóch synów, Logan i David „Hesh” The Legend of Ghosts przyszedł podczas cięć przestrzeni Federacji kontrolowanych stacji kosmicznej Orbital Defense Initiative (ODIN), super broń, która wystrzeliwuje pociski i ogień do wielu miast w południowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych , Zachowane amerykańscy astronauci poświęcić się do samo-zniszczenia stacji kosmicznych i zatrzymania innych satelitów ODIN zostać uruchomiona. Elias z młodymi i David Logan uciekający zniszczenie San Diego .

Aktor głos

 • Stephen Lang – Kapitan Elias Walker
 • Brandon Routh – David “Hesh” Walker
 • Jeffrey Pierce – Kapitan Thomas A. Merrick
 • Brian Bloom – Sierżant Keegan P. Russ
 • Kevin Gage – Gabriel Rorke

Różne role głosowe

 • Kimberly Brooks
 • R. Lee Ermey

Multiplayer

Gra ma jak jego poprzednicy sam tryb graczem, ale niektóre nowe, które zostały dodane, nowy dodatek jest to, że można grać jako żeńskie żołnierzy w czasie walk, niektóre mapy mogą również zostać zniszczone i zmienić, jeśli używasz w grze killstreak nagrodę KEM Strike której trzeba wstać do 25 smuga.

Istnieją różne mapy multiplayer, które kosztują i zawarte w grze.

Oddziały

Sqauds to funkcja, w której gracz może stworzyć swój własny oddział, w którym można określić broni, przywileje, killstreak i żołnierze wyglądają i rywalizować drużyny gracza w Internecie.

Extinction

Extinction (angielski likwidacja) jest tryb odtwarzania lądowych gdzie maksymalnie czterech graczy walczących w walkach z obcymi, celem jest zniszczenie obcych jajka, za każdym razem umieścić urządzenie w jajecznych graczy ataku i musiał bronić siebie i maszynę. Istnieją również broni i pułapek, które gracz może znaleźć się w poziomach. Istnieje pięć poziomów w trybie odtwarzania, pierwszym „punktem kontaktowym” w zestawie z grą, drugi „Nightfall”, który jest w dodatku Onslaught i „Mayday” jest wliczony w dewastacji dodatku. Następnie postępuj zgodnie z „Awakening”, który jest zawarty w Załączniku Invasion i wreszcie „Exodus” w ramach rozszerzenia Nemesis. Pozycja zawodnika ma podobieństwa do Zombies tryb odtwarzania.

Odbiór

Call of Duty: Ghosts otrzymał mieszane recenzje od krytyków, a Xbox 360 wersja pisanie meta-core 74 na Metacritic . [ 11 ]

Referencje

 1. ^ “Call of Duty Ghosts” . Ekstremalne krawędzi .
 2. ^ Andrew Goldfarb (30 kwietnia 2013 roku). “Call of Duty: Ghosts Tytuł, Data wydania potwierdzenia” . IGN . Reading 30 kwietnia 2013 r .
 3. ^ “Call of Duty: Ghosts potwierdzone dla Wii U” . IGN. 25 lipca 2013 . Czytaj 26 lipca 2013 roku .
 4. ^ Stuart Keith (28 maja 2013 roku). “Call of Duty: Ghosts – animacja ołowiu na ‘klasą przemocy’ Zach Volker a kosztem realizmu” . Opiekun . 12 czerwiec 2013 czytać .
 5. ^ Yin Poole, Wesley (01 maja 2013). “Call of Duty: Ghosts potwierdzone na PC, PS3, Xbox 360 i następnych generacji konsol” . Eurogamer . Sieć Gamer . Obciążenie 02 maja 2013 .
 6. ^ “Call of Duty Ghosts Data wydania Revealed” . GamesLatestNews . Obciążenie 03 maja 2013 .
 7. ^ “Call of Duty: duchy – E3 2013 ETAP DEMO” . Gamespot . CBS Interactive. 12 czerwca 2013 .
 8. ^ Lucero Mario J. (12 czerwca 2013). “Call of Duty: Ghosts dla Wii U potwierdzone” . aywv . Heaven Sent Gaming .
 9. + Dobry, Owen (12 czerwca 2013). “Call of Duty: Ghosts wyda na Wii U, producent wykonawczy Saya” . Kotaku . Gawker mediów .
 10. ^ Sickr (30 czerwca 2013 roku). “Call of Duty: Ghosts Wyróżnione w Dzienniku Nintendo Magazine” . MyNintendoNews . Przeczytaj 30 czerwca 2013 .
 11. ^ http://www.metacritic.com/game/xbox-360/call-of-duty-ghosts