Altered Beast ( 獣王記Jūōki ? , Znany również jako “Beast King Chronicle”) to gra zręcznościowa od 1988 roku . Został on opracowany i wyprodukowany przez firmę Sega . Po pewnym czasie, gra wydana również kilka konsol do gier oraz komputery, w tym Mega Drive, Sega . Gra została wydana również jako część kolekcji gier Sega Genesis Collection , a Ostateczny Genesis Collection Sonic .

Gra zostanie wywołany przez boga Zeusa, który daje misję ratowania swoją córkę Atenę z dödsgud. Podczas gry dostać na każdy poziom ulepszenia, a gdy dotarli do trzech (maksymalną liczbę), aby włączyć własnego charakteru do „Altered Beast”, a gracz napotka bossa na końcu poziomu. Gdy szef został zabity, bóg śmierci i trwa nawet ulepszenia i przejść dosłownie w dół do następnego poziomu.

Gra składa się z pięciu kursów, z których każdy ma swój własny „Altered Beast”, jak przekształcić. W pasie 1 przekształca charakter wilkołaka, taśmy 2 do latawca, na torze 3 niedźwiedzia wstęga 4 i tygrysa w internecie 5 do mocniejszego złotego wilkołaka.

Referencje

  1. ^ „Lekcje sztuki, wyścigi samochodowe, Zręcznościowe Pomnóż pobrania Fun” . Lekcje sztuki, wyścigi samochodowe, Zręcznościowe Pomnóż pobrania Fun . Nintendo of America. 28 września 2009. zarchiwizowanych od pierwotnego 2 października 2009 r . Przeczytaj 28 września 2009 .